Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

van Dorp 1570
van Dorp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Duitse tekening ca. 1800 1571
Duitse tekening ca. 1800

Resultaat:

20 EUR

Gravure, Paul Müller 1572
Gravure, Paul Müller
Startprijs 20 EUR
Helmut Müller 1573
Helmut Müller
Startprijs 15 EUR
Gravure landschap 1574
Gravure landschap
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Luago 1575
Schilderij, Luago
Startprijs 30 EUR
M. Wouters 1576
M. Wouters
Startprijs 60 EUR
Ets, Eberlein 1577
Ets, Eberlein
Startprijs 15 EUR
Tekening, kerk te Bergen 1578
Tekening, kerk te Bergen
Startprijs 15 EUR
Ets, Frits Hartmann 1579
Ets, Frits Hartmann
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Jagers met honden 1580
Jagers met honden

Resultaat:

30 EUR

Ets, Rob Langbein 1581
Ets, Rob Langbein
Startprijs 10 EUR
Gouache, Fedde de Jong 1582
Gouache, Fedde de Jong
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Rein Jool, abstract schilderij 1583
Rein Jool, abstract schilderij

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J. van Dinten, kinderen 1584
J. van Dinten, kinderen

Resultaat:

70 EUR

Jacque Mels 1585
Jacque Mels
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij Buitendijk, abstract landschap 1586
Schilderij Buitendijk, abstract landschap

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Henry Kley, landschap 1587
Henry Kley, landschap

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Ongesigneerd stilleven 1588
Ongesigneerd stilleven

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gesigneerd B. Brugman 1589
Gesigneerd B. Brugman

Resultaat:

70 EUR

2 Etsen, Amsterdam 1590
2 Etsen, Amsterdam
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Buitendijk, abstract blauw 1591
Buitendijk, abstract blauw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Boersma, stilleven 1592
Boersma, stilleven

Resultaat:

120 EUR

Henry Kley 1593
Henry Kley
Startprijs 30 EUR
Marjon de Wit 1594
Marjon de Wit
Startprijs 30 EUR
Ikoon, naar oud voorbeeld 1595
Ikoon, naar oud voorbeeld
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij met monogram 1596
Schilderij met monogram

Resultaat:

60 EUR

Ikoon, feestdagen 1597
Ikoon, feestdagen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2 Schilderijen op zijde 1598
2 Schilderijen op zijde

Resultaat:

45 EUR

Pit van Loo, schilderij 1599
Pit van Loo, schilderij
Startprijs 200 EUR
Gravure, Helmut Ackermann 1600
Gravure, Helmut Ackermann
Startprijs 20 EUR
Ets, Wilhelm Heinfahn 1601
Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 20 EUR
Stilleven, R.M. 1900
Stilleven, R.M.
Startprijs 250 EUR
Aquarel, Frankrijk 7493
Aquarel, Frankrijk
Geen vanafprijs