Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

van Dorp
Startprijs 50 EUR

Van Dorp 7/99, lithografie op papier, industriële voorstelling met relais op de lijst gemonteerd 45x42cm. Cond.: G

Duitse tekening ca. 1800
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, bergachtig landschap met kasteel 11x9cm. Cond.: G

Gravure, Paul Müller
Startprijs 20 EUR

Paul Müller, gravure of ets op papier, dorpsgezicht met figuren 25x19cm. Cond.: G

Helmut Müller
Startprijs 15 EUR

Helmut Müller (Duitse School), tekening op papier, Burgruïne Kynast 24x19cm. Cond.: G

Gravure landschap
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd? 1e helft 20e eeuw, gravure op papier, landschap met dorp en figuren op het land 23x40cm. Cond.: G

Schilderij, Luago
Startprijs 30 EUR

Luago ca. 1980, acryl op linnen, abstracte compositie 32x40cm. Cond.: G

M. Wouters
Startprijs 60 EUR

M. Wouters, olieverf op paneel, bomenrij met vrouwengezichten (getiteld regenboog) 45x60cm. Cond.: G

Ets, Eberlein
Startprijs 15 EUR

Eberlein '78 (Duitse School), gravure op papier, Eppinghoven nr. 2/20, 14,5x10,5cm. Cond.: G

Tekening, kerk te Bergen
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd, tekening op papier, kerk te Bergen 16 aug 03, 41x29cm. Cond.: G

Ets, Frits Hartmann
Startprijs 10 EUR

Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G

Jagers met honden
Resultaat: 30 EUR

Oude Engelse jachtprent, naar J.S. Sanderson Welles ca. 1930, reproductie op papier 43x28cm. Cond.: R

Ets, Rob Langbein
Startprijs 10 EUR

Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G

Gouache, Fedde de Jong
Startprijs 100 EUR

Fedde de Jong (Sneek 1915 - ), gouache op papier, vaas met bloemen 52x67cm. Cond.: G

Rein Jool, abstract schilderij
Resultaat: 130 EUR

Rein Jool, olieverf op linnen, abstracte compositie 120x100cm. Cond.: G

J. van Dinten, kinderen
Resultaat: 70 EUR

J. van Dinten, olieverf op linnen, boerenkinderen met geit in weiland 30x40cm. Cond.: G

Jacque Mels
Startprijs 50 EUR

Jacque Mels, zwarte inkt op papier, Brasil of Brash 42x27cm. Cond.: G

Schilderij Buitendijk, abstract landschap
Resultaat: 170 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 80x90cm. Cond.: G

Henry Kley, landschap
Resultaat: 55 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, abstract landschap 48x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 65 EUR

Ongesigneerd (waarschijnlijk Anton Buytendijk, Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, bloementuin 100x110cm. Cond.: G

Gesigneerd B. Brugman
Resultaat: 70 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, bosgezicht 45x50cm. Cond.: G

2 Etsen, Amsterdam
Startprijs 50 EUR

Twee etsen van stadsgezichten Amsterdam, Cornelis Brandenburg en R. Hebbelingh 27x40cm. en 20x25cm. Cond.: R-G

Buitendijk, abstract blauw
Resultaat: 70 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x109cm. Cond.: G

Boersma, stilleven
Resultaat: 120 EUR

F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Henry Kley
Startprijs 30 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, bosgezicht 37x28cm. Cond.: G

Marjon de Wit
Startprijs 30 EUR

Marjon de Wit, gouache op papier, vaas met bloemen 42x57cm. Cond.: G

Ikoon, naar oud voorbeeld
Startprijs 30 EUR

Oud ikoon 20e eeuw (naar ouder voorbeeld), handbeschilderd en ingekerfd 27,5x24,5x2cm. Cond.: G

Schilderij met monogram
Resultaat: 60 EUR

Monogram '92 (M.H. 92?), olieverf op linnen, abstracte compositie 90x88cm. Cond.: G

Ikoon, feestdagen
Startprijs 350 EUR

Feestdagen ikoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

Pit van Loo, schilderij
Startprijs 200 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, spaarvarken met klavertjes vijf 60x80cm. Cond.: G

Gravure, Helmut Ackermann
Startprijs 20 EUR

Helmut Ackermann 1936 Memmingen (Duitse School), gravure op papier, kerk bij hoogspanningskabels 29x21cm. Cond.: G

Ets, Wilhelm Heinfahn
Startprijs 20 EUR

G. Wedepohl ca. 1900 (Duitse School), ets op papier, Wilehlm Hein Fahn, lezende man op kasteelmuur 6,5x11cm. Cond.: G

Stilleven, R.M.
Startprijs 250 EUR

Monogram R.M. '50 (Ro Mogendorff?), olieverf op linnen, vaas met wilde bloemen 100x80cm. Cond.: G