Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, voorstellend een koning met onderdanen 49x36cm. Cond.: R-G
Monogram G.H.B. olieverf op linnen, Amsterdams stadsgezicht met postkoets en figuren op straat 60x90cm. Cond.: G
Floor van Veen 1995, gemengde techniek op papier, Titel "Roze Haas" 14x24cm. Cond.: G
Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien metboerin in de regen 60x40cm. Cond.: G
Salvador Dali, litho op zijde (kunstwerk op zijde door Demant Pro Arte 1990), paard van Troje 86x86cm. Cond.: G
Peter Sterkenburg ( 1955 - 2000), olieverf op linnen, bomschuiten op straat 30x40cm. Cond.: G
Twee werken van M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op linnen, schepen voor een haven 53x27cm. Cond.: R-G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met twee perziken 18x13cm. Cond.: U
Gesigneerd boek 1991, olieverf op linnen, Twentse boerderij in de stijl van Klaas Bernink 55x75cm. Cond.: G
Jan te Wierik 89 ( 1954 - 2002 Rekken), olieverf op papier, moderne compositie 30,5x22,5cm. Cond.: G
Luciano Guarnieri (1930 - 2000), inkt op papier, De Amstel 1950, 54x23cm. Cond.: G
Geni Peter '44 (1908 - 1969), olieverf op papier, stilleven 28x40cm. Cond.: R
Edwin Toovey 1879 ( 1826 - 1906 België), aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren 56x90cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), aquarel op papier, Hollands poldergezicht met molens en boot 41x63cm. Cond.: G
Gerard Westermann (Leeuwarden 1880 - ), olieverf op paneel, Bevrijdingsdag, juichende mensen zwaaiend naar Amerikaanse vliegtuigen 33x22cm. Cond.: G
Naar J. Lievens ca. 1880, olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water bij avond 80x62cm. Cond.: R-G
Vital Keuller (Frankrijk Rijsel 1866-1945 Schaarbeek) Olieverf op linnen, berghuisje. 60x50cm., Cond.:G
Anton Heyboer (eigendruk), lithografie op papier, "Life Two" 43x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Sint Michaél in wapenuitrusting (of Jeanne D'arc?) met prachtige lijst in originele staat 118x77cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R
Twee werken van Jan Herman Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), olieverf op schilderskarton, twee Twentse landschappen met koeien 33x26cm. Cond.: G
Gunnar Svenson (Zweedse School), pastel op papier, landschap bij nacht 27x22cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, Fantasiefiguren, 70x100cm. Cond.G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, visser met tabakspijp 24x30cm. Cond.: G
Pieter Joh. Alexander Wagemans (Den Haag 1879 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, havengezicht Dordrecht 18x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, naakte dame 105x80cm. Cond.: G
Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 27x19cm. Cond.: G
Arie Cees van Noort ( 1914 - 2003), olieverf op linnen, strandgezicht zandvoort Holland 30x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer 1992, pastel op papier, getiteld "Ik geloof" 27x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, Volendamse vissersmeisjes? 45x50cm. Cond.: G
W. Tomson 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit, bokaal en roemer 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M
Ton Schulten 1995 (nr. 90/200, Ootmarsum), zeefdruk op papier, winter 1995 coulissenlandschap 54x45cm. Cond.: G
Henrica Maria Stork Damen '60 ( 1900 Voorhout - ), olieverf op linnen, gezicht op een kasteel 50x60cm. Cond.: G
Russische School (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Tweedelig 19e eeuws ikoon met afneembaar koperen front, daaronder over het gehele oppervlak beschilderd. Griekenland ca. 1800 in originele staat 31x26cm.
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
19e Eeuwse Russische ikoon Christus Paantokrater (oudere restauratie). 31x35.5x3cm., Cond.: R/G
Antiek Russisch feestdagen-ikoon 19e eeuw. Centraal: de opstanding van Christus uit het graf en de nederdaling ter Helle. Daaromheen de 12 grote feesten van het kerkelijke jaar o.a: de geboorte van de...
Oude Griekse handgeschilderde ikoon 19e-20e eeuw "Het Laatste Avondmaal". Cracele en lichte beschadigingen 35x42cm. Cond.: R-G
Antieke tekening ca. 1800, Corpus Christie, in originele lijst, vermoedelijk Duitsland 49x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Theo Goedvriend,( De Steeg 1879-1969 Warnsveld) Olieverf op paneel, paddestoelen in bos. 23x17cm., Cond.:G