Zilveren gedreven ovale schaal rustend op 4 acanthusblad pootjes versierd met bloemmotieven, 925/000, ca. 332gr., 23x20x5.5cm., Cond.:U
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...
Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...
Mooi bewerkt zilveren trekpotje (scharnierend deksel) met ebbenhouten greepje staand op 4 pootjes. Versierd met bloemmotieven, 800/000, ca. 240gr., 10xø9,5cm. Cond.: U
Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...
Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.
Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U
Groot Djokja zilveren theeservies met acanthusblad motief. Bestaande uit; ovaal dienblad, theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas en zeef met lekbak. Samen ca. 3300gr., Bladmaat 57x40cm., theepot: 16xø...
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U
Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U
Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...
Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...
Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...