Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren wapenschaal
Startprijs 90 EUR

Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U

Parfumflesje, goud
Startprijs 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U

Zilv. doosje Rusland
Startprijs 150 EUR

Mooi antiek zilveren doosje met de hand gegraveerd. Op het deksel bevindt zich een olifantje in reliëf en een gouden harp, Rusland (gehalte 84 zolotniks), ca. 69gr. 7,5x5,5x2cm. Cond.: U

Zilveren kinderlepel
Resultaat: 20 EUR

Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.

Zilveren sleef ca. 1840
Startprijs 120 EUR

Antieke handgemaakte zilveren sleef met ebbenhouten steel met ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U

Krist. koekschaal
Resultaat: 110 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...

Broodmes, 18e eeuw
Startprijs 190 EUR

Antiek broodmes met niëllo zilveren heft, 835/000, 18e eeuw. L.ca. 26cm.

Zilveren kan in vitrine
Resultaat: 60 EUR

Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.

Krist. schotel, zilv beugel
Startprijs 100 EUR

Kristallen schaal met carreslijpsel en gefacceteerde rand, met Hollands zilveren beugel, 835/000., Grootkeur. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, ca. 1860, ø 22cm., Cond.:U

Schaartje met figuren
Resultaat: 50 EUR

Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U

Zilveren brandewijnkom
Startprijs 250 EUR

Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.

Schildpaddoos met zilver
Startprijs 150 EUR

Schildpaddoos met scharnierende deksel waarop zilveren florale applicatie. 17.5x12x4cm., Cond.:U

2 Tafelmessen
Resultaat: 170 EUR

Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780

Zilveren bestek
Startprijs 50 EUR

Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...

Zilv. kluwenmandje
Startprijs 220 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U

Grote hengselmand
Resultaat: 850 EUR

Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U

Sleef, Haags lofje
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U

Zilveren kinderbeker
Startprijs 70 EUR

Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G

Krist. koekschaal
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891

Doosje
Startprijs 375 EUR

Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U

Glas, zilveren voet
Startprijs 35 EUR

Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U

13-Delige bonbonset
Resultaat: 200 EUR

13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U

Zilv. bonbonmandje
Startprijs 100 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met parelrand, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, ca. 123gr. 16x11x5cm. Cond.: U

Glas, zilv. voet
Startprijs 70 EUR

Groot zwaar kristal geslepen cognac glas op Hollands zilveren voet 835/000, MT.: van Bersselaar, Udenhout. H.21xø15cm., Cond.:U

Kristallen gembercoupe
Startprijs 150 EUR

Geslepen kristallen gembercoupe met Russisch slijpsel, op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand (knop gelijmd). MT.: F.E.Held, Amsterdam ca. 18975 H. 30cm.

Tabaksdoos
Startprijs 325 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U

Zilveren sleef ca. 1860
Startprijs 150 EUR

Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef met houten steel , (1845), L.44cm.

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 110 EUR

Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes met getordeerde steel en gestyleerd kroontje, in passend etui. 835/000, van Kempen en Begeer. Samen ca. 138gr., Cond.:U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels, bekroond met pauwenmotief, 835/000, van Kempen, in passend etui. Samen ca. 134 gr., Cond.:U

72-delige bestekcassette
Resultaat: 50 EUR

Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.

Plated servies
Resultaat: 15 EUR

Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G

Kaasstolp
Resultaat: 50 EUR

Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd

Statenbijbel, zilv. slot
Startprijs 475 EUR

Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G

Zilveren beker
Startprijs 80 EUR

Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U

Zilveren duiventil
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000 voorstellend een duiventil met duiven, op ronde voet met gedraaide poot. MT.: Niekerk, Schoonhoven. H. 9cm., ca. 12gr.

Russische poederdoos
Resultaat: 110 EUR

Russische poederdoos in schelp met zilveren montuur (begin 1900), 875/000, 7,5x6,5x3,5cm. Cond.: U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U

Brandewijnkom
Startprijs 300 EUR

Hollands zilveren brandewijn kom met gedreven eikenblad motief op voet, 925/000, ca. 277gr., ca. 23x11x10cm., Cond.:U

Zilveren slabestek
Startprijs 100 EUR

Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U

Zilveren natfruitschep
Startprijs 40 EUR

Amerikaanse art-deco sterling zilveren natfruitschep, fraai gestileerd ca. 1900, L. 16cm., ca. 13gr.

Plated visbestek
Resultaat: 35 EUR

Oud plated visbestek ca. 1930 in originele cassette 29,5x11,5cm. Cond.: G

Suiker/klontjes tang
Startprijs 150 EUR

Zilveren biedermeier klontjestang met binnenvergrendeling en vergulde klauwtjes, gravering op de zijkant F.M., zilver: (12 lot/750/000) L. 16cm., ca. 52gr., Cond.:U

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MR: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.

Kinderbestek + lepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U

Theebus met zilver
Startprijs 95 EUR

Kristallen theebus met Hollands zilveren kraag en dop, met dubbele parelrand 835/000. H. 12xø 6.5cm., Cond.:U

Zilveren voorsnijmes
Startprijs 150 EUR

18eEeuws voorsnijmes met 835/000 zilveren pistoolheft voorzien van schelpdecor. MT.: Hendrik Grauharet, Amsterdm anno 1717.

Plated fruitschaal
Startprijs 40 EUR

Grote decoratieve plated bewerkte fruitschaal met rondom bloemendecor 2e helft 20e eeuw 18x50x24cm. Cond.: G