20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Zilveren portemonnee
Startprijs 30 EUR

24-Delig bestek
Startprijs 50 EUR

3-Delig zilv. bestek
Startprijs 60 EUR

Antiek drie-delig zilveren tafelbestek met florale motieven op steel en bak. Duitsland 800/000

10 Delen zilv. bestek
Startprijs 70 EUR

Tien delen zilveren bestek: 2 tafellepels, 2 tafelvorken, 1 tafelmes, 2 botermessen en 3 fruitmesjes. Zilver 800/000 en 835/000. Diverse meestertekens.

Zilv. breischede
Startprijs 55 EUR

Antieke zilveren breischede met haak, 835/000, MT.: onleesbaar, L. 15.5cm., ca. 21gr., Cond.:U

12 Zilv. lepeltjes in cassette
Startprijs 70 EUR

Etui met 12 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, MT.: W.Hooijkaas, Schoonhoven, L.10.5cm., Samen ca. 160gr.

6 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Zes Hollands zilveren longdrinklepels. Z800 gekeurd. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde L. 14cm., Ca.93gr., Cond.:U

Zilveren bestek
Resultaat: 665 EUR

2 Zilveren tangen
Startprijs 90 EUR

Twee Hollands zilveren 800/000 gebaktangen, tulpmodel met 1 opengewerkt heft . Importeursteken.: G.T.Smit, Giete/Rolde, L. 20cm., Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.:U

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startprijs 50 EUR

Kristallen waaiervormig geslepen bonbonschaal met Hollands zilveren hengsel met parelrand, 835/000 MT.:onduidelijk ( J.S.?) 5.5xø11.5cm., Cond.:U

3 Zilveren vaasjes
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren orchidee vaasjes met fijne parelrand aan de kelk, 1e en 2e gehalte zilver. H.10cm., Cond.:U

8 Zilveren lepels
Resultaat: 35 EUR

Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met bloemmotief en 1 lepel met bak van 2.50 gulden munt uit 1939, 835/000, samen ca. 99gr.Cond.:U

3 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

8 Zilveren lepels
Startprijs 35 EUR

Zeven zilveren likeurlepeltjes met zilveren roomlepel,. 80/000 eind 1900 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, ca. 82gr. Cond.:U

2 Lepels + suikertang
Resultaat: 35 EUR

Opaline vaas, zilv. voet
Startprijs 35 EUR

Opaline vaas op Hollands zilveren voet, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: H:1967, MT.: Gebr.Huisman, Schoonhoven. 28xø10cm. Cond.:U

5 Zilv. briefopeners
Startprijs 100 EUR

Lot van vijf zilveren briefopeners van diverse gehaltes, 800 t/m 925/000. Totaal gewicht ca. 146gr.

2 Plated hengselschalen
Startprijs 45 EUR

Twee grote oude plated kopergeslagen hengselschalen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x26cm. en 34xø35cm.

Plated dienblad + vaas
Startprijs 35 EUR

Twee delen kopergeslagen plated; 1x vaas 20xø15cm. en 1x presenteertablet 2e helft 20e eeuw 4x50x30cm. Cond.: G

Zilveren houder
Resultaat: 50 EUR

4 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 200 EUR

Oosterse roomkan
Startprijs 110 EUR

Zilveren boedha
Startprijs 250 EUR

Russische drinkbeker
Startprijs 40 EUR