Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hoeden kapstok 2441
Hoeden kapstok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen koperwerk 2447
3 Delen koperwerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Joodse kandelaar 2467
Joodse kandelaar

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Diverse munten 2717
Diverse munten

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Album België 2933
Album België

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Album Joegoslavië / Albanië 2941
Album Joegoslavië / Albanië

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3619
Zaanse klok

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Art Deco beeld, meisje 5115
Art Deco beeld, meisje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glazen karaf 5582
Glazen karaf

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Divers glaswerk 5583
Divers glaswerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Groene schalen 6167
2 Groene schalen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Delftse snavelkan 6211
Delftse snavelkan

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Borden 6271
2 Borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Borden, Regout 6540
2 Borden, Regout

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Borden 6541
3 Borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
4 Delen aardewerk 6583
4 Delen aardewerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Ongesigneerd landschap met kerk 1397
Ongesigneerd landschap met kerk

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse miniaturen, tin 2428
Diverse miniaturen, tin

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Album Verenigde Naties 2939
Album Verenigde Naties

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Album Tsjechoslowakije 2950
Album Tsjechoslowakije

Resultaat:

10 EUR