21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

4 Delen plated 695
4 Delen plated

60 EUR

Sleetje 3077
Sleetje

45 EUR

Zilveren voorsnijcouvert 707
Zilveren voorsnijcouvert
Startprijs 50 EUR
Tessier, arreslee 1005
Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR
Gravure, Leon Schenk 3164
Gravure, Leon Schenk
Startprijs 40 EUR
Jan te Wierik 1547
Jan te Wierik
Startprijs 1.000 EUR
Wit marmeren pendule 3505
Wit marmeren pendule
Startprijs 650 EUR
Tafelklok 3522
Tafelklok

60 EUR

H. van Tankeren 1039
H. van Tankeren

100 EUR

Schilderij, berglandschap 1056
Schilderij, berglandschap

125 EUR

3-Delig marmeren pendulestel 3539
3-Delig marmeren pendulestel
Startprijs 180 EUR
Kubistisch schilderij 1073
Kubistisch schilderij
Startprijs 50 EUR
Art Deco klokkenstel 3556
Art Deco klokkenstel
Startprijs 50 EUR
Bolhorloge 3569
Bolhorloge

60 EUR

Frans Baayens 1090
Frans Baayens

300 EUR

Onbekende meester, flamboyant 1107
Onbekende meester, flamboyant
Startprijs 450 EUR
Warmink klok 3586
Warmink klok
Startprijs 40 EUR
2 Aquarellen 1124
2 Aquarellen
Startprijs 150 EUR
Vuurvergulde pendule 3603
Vuurvergulde pendule

200 EUR

A. Broekman, eenden 1141
A. Broekman, eenden

150 EUR

Franse klok op voet 3620
Franse klok op voet

65 EUR

Groot zeegezicht 1158
Groot zeegezicht

70 EUR

Armstoel, 18e eeuw 4015
Armstoel, 18e eeuw

130 EUR

Schilderij, man met boek 1172
Schilderij, man met boek
Startprijs 180 EUR