Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij Diepeveen, mensen op plein 1145
Schilderij Diepeveen, mensen op plein

Resultaat:

60 EUR

Breistoeltje 4088
Breistoeltje
Startprijs 50 EUR
Naaitafel 4081
Naaitafel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Hummel met ganzen 6143
Hummel met ganzen

Resultaat:

90 EUR

P. Hubel, bloemen 1109
P. Hubel, bloemen
Startprijs 30 EUR
Schilderij, kindje 1102
Schilderij, kindje
Startprijs 550 EUR
Delfts bont kaststel 6136
Delfts bont kaststel
Startprijs 40 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1095
Ikoon, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
J. Arsenius, straat 1059
J. Arsenius, straat

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, W. Heincke 1052
Schilderij, W. Heincke
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2 Terracotta figuren 6100
2 Terracotta figuren

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Engelse steendrukken 1045
2 Engelse steendrukken

Resultaat:

50 EUR

Halkastje 4045
Halkastje
Startprijs 150 EUR
Royal Dux beeld 6093
Royal Dux beeld
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Porseleinen engel met bakje 6086
Porseleinen engel met bakje

Resultaat:

65 EUR

Snoeijerbosch, portret 1009
Snoeijerbosch, portret
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ronde eethoek tafel 4038
Ronde eethoek tafel

Resultaat:

150 EUR

Metalen doos 325
Metalen doos
Startprijs 110 EUR
L.Gestel, naakt 1002
L.Gestel, naakt
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Beugel en kurk 318
Beugel en kurk

Resultaat:

40 EUR

Zilveren kinderlepel 738
Zilveren kinderlepel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Broche GG portret 311
Broche GG portret

Resultaat:

140 EUR

5-Delig kaststel 6050
5-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese theekan 6043
Chinese theekan

Resultaat:

160 EUR