Vier antieke Chinees porseleinen Kang Xi schotels (17e-18e eeuw) met krab- en karperdecor. Bevat haarscheuren, restauraties en minimale randschades ø20,5cm. Cond.: R
Twee zeldzame Chinees keramieken Guan Yin 18e-19e eeuw met cremekleurig cracele glazuur: 1x met pagode en 1x met kom 12-13cm. Cond.: G
Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G
Chinese imari porseleinen 18e eeuwse trekpot met floraal decor (chip deksel en minimale chip tuit) 15x17xø10cm. Cond.: R-G
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Chinees porseleinen 19e eeuwse schotel, gesigneerd en met decor van figuren. Op achterkant kraanvogeldecor (chips bij rand) ø23,5cm. Cond.: R
Zeldzaam Kang Xi dekselpotje met oor 17e-18e eeuw met rondom voorstellingen met figuren in coulissen. Bij de bovenrand zit een sleuf voor lepeltje of iets anders. Geheel origineel en zonder beschadigi...
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met sslamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met drakendecor (Kang Xi), verso gesigneerd met geschulpte rand. Zeldzame schotels (3x gaaf, 1x met chip en 1x kapot) ø15,2cm. Cond.: R-G
Vijf gedetailleerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met diverse geisha's en kinddecor. Verso gesigneerd ø10,2cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen penselenpot 18e eeuw Kang Xi met decor van figuren op rosten. In zeer goede staat 15,5xø19,5cm.
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor: 1x schotel met chip en 1x schotel met haarlijn ø22,5cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel 19e-20e eeuw met krijgers in landschapsdecor. Verso gesigneerd in zeer goede staat 6,5xø39,8cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels Kang Xi met geschulpte rand, floraal decor voorkant en tulpendecor achterkant (gesigneerd), 1 minimale chip ø20cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing theepot in belvorm (gemerkt), 1e helft 20e eeuw (of ouder) 11x11x16cm. Cond.: G
19e Eeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G
Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G
Oud Herend porseleinen 8-delig Tete a Tete koffiservies bestaande uit: tablet, koffiekan(deksel mist 1 rozenblaadje), 2 theekoppen met schotels, 2 koffiekopjes met schotels, melkkan en suikerbakje 20e...
Oud Herend serviesgoed 20e eeuw met decor van vlinders, bloesem en vogels bestaande uit: koffiepot, suikerkan, bonbonschaal (randschade), bonbonmandje, 1 houder, 1 gebaksschaal en 5 schotels (2x chip ...
Duitse miniatuur Fayence dekselkan 18e eeuw met hert in landschapsdecor (Ansheimer) 9,5cm. Cond.: G
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.