Gothische kist, 19e eeuw (of ouder). Houten kist met leder bekleed en restanten goudverf. Bronzen beslag, slot en sleutel. In goede staat 8,5x16x9cm.
Antiek Engels meetlint in lederen houder, gemerkt Sheffield Chestermann England ca. 1900. In goede originele staat 3xø15cm.
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G
Kavel van 5 diverse flessen wijn: 1x grote fles 1993 Bourqueil (Saint N'colas de), 1x Castillo de Archete Reserva 1999, 1x Cote de Imaz Rioja 1999, 1x Casa Patronales Merlot 2003 en 1x Casa Patronales...
Gietijzeren bewerkte spiegel ca. 1880 Historisme in goede staat 54cm.
Oude hoornen gegraveerde kapstok met Wayang- en drakendecor Indonesië (gegraveerd) 72cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken wandborden-rek ca. 1880 met figuren, wapens en rankendecor 65x103x9cm. Cond.: G
Drie delen antiek kopergeslagen: 1x schenkkan, 1x dekselpot en 1x borstelset met spiegel 13-40cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk: 2x piano-kaarskandelaars ca. 1880 en 1x opengewerkte bloempot ca. 1870 in goede staat 20-21cm.
Twee oude bronzen wandluchters 20e eeuw in barokstijl 30x3016cm. Cond.: G
Kleine Duitse notenhout-fineer hang-pronkvitrine ca. 1880, zijkanten ook met geslepen glas. Latoenkoperen beslag, origineel slot en sleutel, koperen schappendragers met glasplaten. In goede originele ...
Oude laboranten weegschaal ca. 1950, nr. 1 ijkwezen, fijne weging nr. 249A, Reyers en Zoon Amsterdam. Met set chroom gewichten in goede originele staat 40x33x18cm.
Russisch bronzen heilig kruis met schrift en emaille 19e eeuw in goede originele staat 11,5x20x1cm.
Grote eikenhout gesneden 3-delige bureauset ca. 1910 met inkthouders, stempelkussen en brievenverzwaarder. Allen met vogeldecor in goede staat 40x25x27cm.
Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G
Messing blaker ca. 1880 met lucifershouder (Historisme) 23x19x13cm. Cond.: G
Aparte plafondlamp gemaakt van diverse kunstglazen plaquettes, ca. 1960, 29xø 40cm., Cond.:G 2 met breuk.
Oude plated en vergulde kerkelijke monstrans 20e eeuw in goede staat 39x25x5cm.
Grote oude/antieke houten waterhaal-bak met ijzeren ring voor waterput ca. 1900 46x50x40cm. Cond.: G
Bijzonder groot 17e-18e eeuws smeedijzeren schuifslot met sleutel (functionerend). Schuif is van latere datum 41x4x18cm. Cond.: G