Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.
Zeer grote mahoniehouten kleurige eettafel met 3 lades en taps toelopende poten. Mooi blad (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 79x101x252cm.
Eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880 met volle zuilen, origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 240x150x54cm.
Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.
Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...
Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...
Zes originele Loyd Loom stoelen met rieten zittingen en rugleuning 2e helft 20e eeuw in goede staat 100x60x44cm.
Antieke houtgestoken stoel (hoekstoel) van eikenhout in Renaissancestijl (Historisme) met cherubijnkop etc. ca. 1880 79x80x70cm.
Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...
Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...
Staande mahoniehouten 19e eeuwse kapstok met spiegel en opbergvak met klep. In originele staat 193x70x26cm.
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten fineer op eiken Louis Quinze kabinet ca. 1780. In goede staat met minimale beschadiging (woonkamer-klaar). Bevat antieke sloten en vuurverguld bronzen beslag. Geheel s...
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Zware antieke Duitse boeren vier deurs hoekvitrine kast, ca. 1880, met schuine aflopende hoeken. In goede staat 195x110x60cm.
Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R
Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M
Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met los dienblad en geslepen glas in zeer goede staat 78x63x44cm.
Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R
Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.