Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

18 Biljetten 2724
18 Biljetten
Startprijs 50 EUR
Zilveren gulden 1840 2725
Zilveren gulden 1840
Startprijs 120 EUR
Verkocht
21 Bankbiljetten NL 2726
21 Bankbiljetten NL

Resultaat:

70 EUR

10 Penningen 2727
10 Penningen
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Zilveren 2,5G 1872 2728
Zilveren 2,5G 1872

Resultaat:

30 EUR

18 Biljetten NL 2729
18 Biljetten NL
Startprijs 50 EUR
Verkocht
9 Oude munten 2730
9 Oude munten

Resultaat:

40 EUR

2/3 Thaler 1676 2731
2/3 Thaler 1676
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Penning Amsterdam 2732
Penning Amsterdam

Resultaat:

35 EUR

20 Penningen/munten 2733
20 Penningen/munten
Startprijs 325 EUR
Zilveren 2,5G 1873 2734
Zilveren 2,5G 1873
Startprijs 30 EUR
12 Loodjes, 18e eeuw 2735
12 Loodjes, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR
43 Biljetten divers 2736
43 Biljetten divers
Startprijs 35 EUR
Verkocht
7 Biljetten NL 2737
7 Biljetten NL

Resultaat:

50 EUR

2/3 Thaler 1678 CP 2738
2/3 Thaler 1678 CP
Startprijs 60 EUR
20 Bronzen penningen 2739
20 Bronzen penningen
Startprijs 180 EUR
6 Bronzen penningen 2740
6 Bronzen penningen
Startprijs 250 EUR
6 Bronzen penningen 2741
6 Bronzen penningen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2,5 Gld. 1860 2742
2,5 Gld. 1860

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Zilveren guldens 2743
4 Zilveren guldens

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Zilveren guldens 2744
4 Zilveren guldens

Resultaat:

35 EUR

2/3 Thaler 1679 CP 2745
2/3 Thaler 1679 CP
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren kwartje 1825U 2746
Zilveren kwartje 1825U

Resultaat:

30 EUR

2 Zilveren guldens 2747
2 Zilveren guldens
Startprijs 50 EUR