Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek kistje 2066
Antiek kistje

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Engels meetlint 2250
Engels meetlint

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schild + Speer 2334
Schild + Speer

Resultaat:

245 EUR

Verkocht
Hertenvanger 2233
Hertenvanger

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Theestoof, tang + schepje 2508
Theestoof, tang + schepje

Resultaat:

130 EUR

5 Flessen  wijn 2507
5 Flessen wijn
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Spiegel, gietijzeren omlijsting 2489
Spiegel, gietijzeren omlijsting

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Hoorns, kapstok 2484
2 Hoorns, kapstok

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken bordenrek 2479
Eiken bordenrek

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Borstelset + diversen 2477
Borstelset + diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Pianokandelaars + pot 2475
2 Pianokandelaars + pot

Resultaat:

45 EUR

2 Bronzen wandluchters 2460
2 Bronzen wandluchters
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Pronkvitrine, 19e eeuw 2457
Pronkvitrine, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Weegschaal + gewichten 2426
Weegschaal + gewichten

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Russisch kruis 2420
Russisch kruis

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Houtgesneden inktstel 2416
Houtgesneden inktstel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Karabijn, Turkije 2404
Karabijn, Turkije

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Geweer 19e eeuw 2401
Geweer 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Luciferhouder met kandelaars 2390
Luciferhouder met kandelaars

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hanglamp 2382
Hanglamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Monstrans 2377
Monstrans

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovale houten bak 2368
Ovale houten bak

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Slot 2354
Slot

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schuifslot 17e eeuw 2349
Schuifslot 17e eeuw

Resultaat:

175 EUR