Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafelstuk, 2 beelden 2024
Tafelstuk, 2 beelden

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Grote koffiemolen 2025
Grote koffiemolen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Diverse camera's 2026
Diverse camera's

Resultaat:

25 EUR

Asbak, bronzen pierrot 2027
Asbak, bronzen pierrot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Jardiniere 2028
Jardiniere

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote ametist, ca. 10KG 2029
Grote ametist, ca. 10KG

Resultaat:

220 EUR

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich 2030
Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 175 EUR
Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich 2031
Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 175 EUR
Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich 2032
Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startprijs 200 EUR
Samac beeld, lamp 2033
Samac beeld, lamp
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Smeedijzeren bureaulamp 2034
Smeedijzeren bureaulamp

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Tiffany lamp 2035
Tiffany lamp

Resultaat:

75 EUR

Russische doos, lakwerk 2036
Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR
Russische doos, lakwerk 2037
Russische doos, lakwerk
Startprijs 225 EUR
Tempelbel, 19e eeuw 2038
Tempelbel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Franse pronkvaas 2039
Franse pronkvaas
Startprijs 40 EUR
Grote bel, Fondeur 2040
Grote bel, Fondeur
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Wandkandelaars 2041
2 Wandkandelaars

Resultaat:

200 EUR

Kunstwerk 2042
Kunstwerk
Startprijs 60 EUR
Theestoof 2043
Theestoof
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bentheimer bak 2044
Bentheimer bak

Resultaat:

65 EUR

Syrische Stickery 2045
Syrische Stickery
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Pronkkan WMF, ca. 1890 2046
Pronkkan WMF, ca. 1890

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kris, Indonesië 2047
Kris, Indonesië

Resultaat:

40 EUR