Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kris, Indonesië 2048
Kris, Indonesië
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5 Delen, 19e eeuw 2049
5 Delen, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Bronzen vaas 2050
Bronzen vaas
Startprijs 35 EUR
Messing etagere-tafel 2051
Messing etagere-tafel
Startprijs 60 EUR
2 Jugendstil vazen 2052
2 Jugendstil vazen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Jugendstil handspiegel 2053
Jugendstil handspiegel

Resultaat:

40 EUR

2 Jugendstil vazen 2054
2 Jugendstil vazen
Startprijs 60 EUR
2 Jugendstil vazen 2055
2 Jugendstil vazen
Startprijs 30 EUR
Art Deco lamp 2056
Art Deco lamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Jugendstil lamp ca. 1900 2057
Jugendstil lamp ca. 1900

Resultaat:

30 EUR

4 Lampevoeten 2058
4 Lampevoeten
Startprijs 20 EUR
2 Kandelaars, figuren 2059
2 Kandelaars, figuren
Startprijs 120 EUR
Jugendstil bouilloir 2060
Jugendstil bouilloir
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Hoek lamp 2061
Hoek lamp

Resultaat:

25 EUR

Jugendstil standaard 2062
Jugendstil standaard
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Jugendstil dienbladen 2063
2 Jugendstil dienbladen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Kistjes 2064
2 Kistjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schildpad doos 2065
Schildpad doos

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Antiek kistje 2066
Antiek kistje

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Mahonie schrijfkist 2067
Mahonie schrijfkist

Resultaat:

375 EUR

Reiskist met inhoud 2068
Reiskist met inhoud
Startprijs 475 EUR
Bouille lepeldoosje 2069
Bouille lepeldoosje
Startprijs 60 EUR
Schildpad lepeldoosje 2070
Schildpad lepeldoosje
Startprijs 190 EUR
Wortelnoten kistje 2071
Wortelnoten kistje
Startprijs 65 EUR