Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij, romantisch landschap 1348
Schilderij, romantisch landschap

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
N. Spohler 1371
N. Spohler

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Leo Gestel 1464
Leo Gestel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
E. van Egmond, strandscene met ezel 1508
E. van Egmond, strandscene met ezel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, musjes 1559
Schilderij, musjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
. 1091
.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Curt Topel 1251
Curt Topel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Chin. schilderij op rol 1075
Chin. schilderij op rol

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. v.d. Pol, schepen 1165
A. v.d. Pol, schepen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jasinsky 43 1191
Jasinsky 43

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hugo Wierl 1202
Hugo Wierl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, boer met paard 1290
Schilderij, boer met paard

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G.P. Dummen 1317
G.P. Dummen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Russische School? 1343
Ongesigneerd, Russische School?

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Piet Wiegman 1388
Piet Wiegman

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Piet Wiegman 1389
Piet Wiegman

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij, man met pijp 1404
Schilderij, man met pijp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
D. Bastanie 1434
D. Bastanie

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Litho, Jan te Wierik 1500
Litho, Jan te Wierik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Piet Wiegman 1542
Piet Wiegman

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Piet Wiegman 1553
Piet Wiegman

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Molenlandschap 1554
Molenlandschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Litho, Jan te Wierik 1570
Litho, Jan te Wierik

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Haven van Hamburg 1297
Haven van Hamburg

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bo Irvall 1902 1414
Bo Irvall 1902

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Luciano Guarnieri, Amstel 1489
Luciano Guarnieri, Amstel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Stadsgezichten Parijs 1544
2 Stadsgezichten Parijs

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Naar Dali 1057
Naar Dali

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, markt 1125
Schilderij, markt

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Reigers, ovaal 1143
Reigers, ovaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Reigers, ovaal 1144
Reigers, ovaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot zeegezicht 1158
Groot zeegezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Tenne 1175
Schilderij, Tenne

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Tonnie Voorn 1223
Schilderij, Tonnie Voorn

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J.W. 03 1225
J.W. 03

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. Bernard, dame in cafe 1275
H. Bernard, dame in cafe

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Willy Sluiter 1318
Willy Sluiter

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Litho Corneille 1335
Litho Corneille

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Schilderijen 1340
3 Schilderijen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Naar Philipp Hackert 1347
Naar Philipp Hackert

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1380
Schilderij, stilleven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pastel, interieur 1382
Pastel, interieur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ca. 1920 1416
Ongesigneerd ca. 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
E. van Egmond, strandscene met figuren 1507
E. van Egmond, strandscene met figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Onduidelijk, stadsgezicht 1560
Onduidelijk, stadsgezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Frans Manders 1170
Schilderij, Frans Manders

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
J. Arsenius, straat 1059
J. Arsenius, straat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Gouaches 1136
3 Gouaches

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen, mensen op plein 1145
Schilderij Diepeveen, mensen op plein

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, berglandschap 1195
Schilderij, berglandschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Marine fregat 1280
Marine fregat

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse School 1336
Duitse School

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 19e eeuw 1344
Ongesigneerd, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.H. Bakkerkorf 1353
A.H. Bakkerkorf

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Winterlandschap op paneel 1410
Winterlandschap op paneel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Werken, 17e-18e eeuw 1413
3 Werken, 17e-18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Landkaart 17e eeuw, Canaan 1447
Landkaart 17e eeuw, Canaan

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Ets, Johan Scherft 1460
2x Ets, Johan Scherft

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W.A. Telden, ijsgezicht 1462
W.A. Telden, ijsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Hofland 1476
Schilderij, Hofland

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, zonnebloemen 1492
Ro Mogendorff, zonnebloemen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, vlonder 1497
Ro Mogendorff, vlonder

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hubert Schalenberg, anemonen 1528
Hubert Schalenberg, anemonen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Toorop, geestelijken 1533
Toorop, geestelijken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J.B.A. Lohmann 1551
J.B.A. Lohmann

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Stadsgezicht Parijs 1556
Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Aquarelle, rijstpapier 1042
Aquarelle, rijstpapier

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Engelse steendrukken 1045
2 Engelse steendrukken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
FR. Dolhen, zeegezicht 1069
FR. Dolhen, zeegezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Willy Jensen 1116
Willy Jensen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd 1119
Ongesigneerd

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Strandgezicht 1146
Strandgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeegezicht 1153
Zeegezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pastel, H.F. Lunow 1174
Pastel, H.F. Lunow

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, W. v.d. Burch 1190
Schilderij, W. v.d. Burch

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, naar Rembrandt 1196
Schilderij, naar Rembrandt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Rodin 1221
A. Rodin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, K. Bos 1226
Schilderij, K. Bos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij 1230
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Stilleven 1327
Stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, naakt 1329
Schilderij, naakt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, K. Bos 1350
Schilderij, K. Bos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Aquarel 1367
Aquarel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Schilderijen 1383
3 Schilderijen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tekening, landschap 1386
Tekening, landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Nils Severin 1415
Schilderij, Nils Severin

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
v. Hooij, stilleven 1433
v. Hooij, stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ro Mogendorff, bomen 1493
Ro Mogendorff, bomen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Alexander Sarres 1494
2x Alexander Sarres

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
A. Keus, boerderij 1512
A. Keus, boerderij

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, Marjon Roelofs 1518
Schilderij, Marjon Roelofs

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Schilderij, boederij met kippen 1527
Schilderij, boederij met kippen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Renard 1104
Renard

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Groot bloemstilleven 1140
Groot bloemstilleven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schilderij Diepeveen 1142
Schilderij Diepeveen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Christa Schmidt 1187
Christa Schmidt

Resultaat:

45 EUR