A. Hoskam ca. 1930, olieverf op linnen, De Munt te Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boerenstal met waterpomp en kippen 33x24cm. Cond.: G
Anton Reuvers (Enschede), olieverf op linnen, havengezicht van Enkhuizen 120x90cm. Cond.: G
W.L. van Dijk, olieverf op paneel, strandgezicht met duinen en solitaire figuur 40x60cm. Cond.: G
A. Leycer 1907 (Jugendstil) gemengde techniek op linnen, twee reigers bij waterlelies. 75x50cm/., Cond.:G
Alexander Krull 97 (Duitse School), gouache op papier, moderne compositie (Pop Art) 85x45cm. Cond.: G
Adorjan Lux ( 1938 Hongarije), olieverf op linnen, boom bij maanlicht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, rozen compositie 50x70cm. Cond.: G
Joe Grosman ca. 1940, olieverf op linnen, portret van een jonge vrouw 60x80cm. Cond.: G
Jac Liebrers ca. 1930, olieverf op linnen, voorstelling naar Scherrewitz 60x40cm. Cond.: G
J.H. Vergeer, olieverf op linnen, Loosdrechtse plassen 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (mogelijk Jan Kelderman), olieverf op linnen, Hollands landschap met windmolen 80x40cm. Cond.: G
Antieke tekening ca. 1800, Corpus Christie, in originele lijst, vermoedelijk Duitsland 49x63cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, portret van Napoleon 55x44cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, zeilschepen voor een kustplaats 51x31cm. Cond.: G
Jack Aué (Bussum 1895 - ), olieverf op linnen, boerderij bij beek met brug 35x25cm. Cond.: G
Gravure op papier 18e eeuw, G.J. Hertel sculp. la peinture no 190 Johan Georg Hertel 29x20cm.
Groot oud gesigneerd Chinees kunstwerk op papierrol, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. Chinese inkt op papier, bergachtig landschap met boten en figuren 165x76,5cm. Cond.: G
H. Klinger ca. 1930 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap met vakwerk-huis 55x40cm. Cond.: G
Hans Kamphuis, olieverf op linnen, oude boerderij met koeien 50x40cm. Cond.: G
Vier werken van Limpers , etsen op papier, portretten van oude heren 6x6cm., 8x12cm., 18x15cm. en 19x25cm.
Irmi '82, litho op zijde? (druk op zijde?), toekan 97x97cm. Cond.: G
W.E. Wurth 20-12, olieverf op paneel, wilde bloemen 38x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met imari schotel 40x50cm. Cond.: G
S. Jezierska 1990, olieverf op linnen, vaas met bloemen, getiteld "Forsycjé" 46x66cm. Cond.: G
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
In 't Wout, olieverf op linnen, bosgezicht met waterval 72x56cm. Cond.: G
Van Deursen, olieverf op paneel, zeilboten op zee 60x80cm. Cond.: G
Twee oude Engelse jachtprenten ca. 1930 naar W. Summers, lithografie op papier "On the downs" 31x21cm. Cond.: G
M. Bakker ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met visser (cracele) 75x66cm. Cond.:R
J. Goorhuis ca. 1900, olieverf op linnen, oud interieur met lezende vrouw (prachtige vergulde lijst) 70x50cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse markt met figuren 24x30cm. Cond.: G
H. Donkers ca. 1950, olieverf op linnen, poort te Harderwijk 24x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Wolfgang Oppermann nr. 3/5 1968 ( Duitsland 1944 - ), lithografie op papier, moderne compositie 51x66cm. Cond.: G
Felix Albrecht 69 (Duitse School), prent op papier, spotprent veilingmeester met kar 31x15cm. Cond.: G
Houtsnede ca. 1920 (onduidelijke signatuur, Martin ....), houtsnede op papier 31x56cm. Cond.: G
Jan Kelderman, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G
J. Faber ca. 1930, olieverf op linnen, riviergezicht met visser 50x70cm. Cond.: G
Franco Ruggiero (Italiaanse School), olieverf op paneel, kustgebied met ruïne 48x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, portret van een bepakte soldaat 24x33cm. Cond.: G
Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G
H. Dieperink, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met vissersvolk 28x20cm. Cond.: G
Sinnerkan? ca. 1930, olieverf op linnen, zeegezicht met zeilschepen 30x40cm. Cond.: R
Achttien Franse 19e eeuwse modegravures 21,5x13cm. Cond.: R-G
A. Reinders fecit, olieverf op paneel, 19e eeuws stilleven 30x40cm. Cond.: R-G
Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G
Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R
Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G
Göhring 1912 (Duitse School), houtskool op papier, mannelijk naakt 40x56cm. Cond.: R
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G
A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G
Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...
J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G
A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R
Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M