21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Schilderij, romantisch landschap
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd ca. 1980, olieverf op linnen, romatisch landschap met ruïne en figuren 60x80cm. Cond.: G

N. Spohler
Resultaat: 90 EUR

Naar Spohler ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met figuren en boten 36x29cm. Cond.: G

Leo Gestel
Resultaat: 90 EUR

E. van Egmond, strandscene met ezel
Resultaat: 90 EUR

E. v. Egmont ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met ezel en figuren 18x13cm. Cond.: G

Schilderij, musjes
Resultaat: 90 EUR

S. Pollentine ca. 1980, olieverf op paneel, mussen op een tak 13x18cm. Cond.: G

.
Resultaat: 85 EUR

Grieks 19e eeuws ikoon 18x13,5cm. Cond.: R-G

Curt Topel
Resultaat: 85 EUR

Curt Topel ca. 1900 (Duitse School 1865 - 1946), olieverf op linnen, landschap met korenschoven 50x39cm. Cond.: G

Chin. schilderij op rol
Resultaat: 80 EUR

A. v.d. Pol, schepen
Resultaat: 80 EUR

Jasinsky 43
Resultaat: 80 EUR

Jasinsky 1943, olieverf op paneel, vliegveld met propeller-vliegtuigen 52x40cm. Cond.: G

Hugo Wierl
Resultaat: 80 EUR

Hugo Wierl? (Verso Koefeld 1934) Duitse School, olieverf op paneel, interieur 50x34cm. Cond.: G

Schilderij, boer met paard
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, boeren gezelschap met vee bij drenkplaats 53x33cm. Cond.: M

G.P. Dummen
Resultaat: 80 EUR

G.P. Dummen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met chrysanten 100x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Russische School?
Resultaat: 80 EUR

Duitse School ca. 1880 (verso Wiewiorowski Bremen Holler Allee 47), olieverf op linnen, bosgezicht met beek 46x32cm. Cond.: G

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman (Zwolle 1885 -1962 Alkmaar), houtsnede op papier, 3 figuren 34x27cm. Cond.: R-G

Schilderij, man met pijp
Resultaat: 80 EUR

D. Bastanie
Resultaat: 80 EUR

D. Bastanie, olieverf op paneel, bloemstilleven 24x18cm. Cond.: G

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Piet Wiegman
Resultaat: 80 EUR

Molenlandschap
Resultaat: 80 EUR

Litho, Jan te Wierik
Resultaat: 80 EUR

Haven van Hamburg
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd ca. 1940, olieverf op linnen, Hamburger haven 76x55cm. Cond.: G

Bo Irvall 1902
Resultaat: 75 EUR

Bo Irvall 1902 (Deense School 1902 - ), olieverf op paneel, stilleven met fruit 36x27cm. Cond.: G

Luciano Guarnieri, Amstel
Resultaat: 75 EUR

2 Stadsgezichten Parijs
Resultaat: 75 EUR

Twee werken van R. Davey ca. 1980, olieverf op linnen, Parijs stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G

Naar Dali
Resultaat: 70 EUR

Schilderij, markt
Resultaat: 70 EUR

Reigers, ovaal
Resultaat: 70 EUR

Reigers, ovaal
Resultaat: 70 EUR

Groot zeegezicht
Resultaat: 70 EUR

Schilderij, Tenne
Resultaat: 70 EUR

Johan Joseph Gijsbertus Tenne ( 1877 Den Helder - 1930 Enschede), olieverf op linnen, stilleven 53x39cm. Cond.: G

Schilderij, Tonnie Voorn
Resultaat: 70 EUR

J.W. 03
Resultaat: 70 EUR

J.W. 1903 (toegeschreven aan Josef Wenglein 1845 - 1919), olieverf op linnen, rotsachtig landschap (rijkelijk bebost) 43x19cm. Cond.: G

H. Bernard, dame in cafe
Resultaat: 70 EUR

H. Bernard ca. 1930, olieverf op linnen, dame in een café (verf laat los op sommige plekken) 33x42cm. Cond.: R

Willy Sluiter
Resultaat: 70 EUR

Willy Sluiter, pastel op papier, meisje in jurk (vochtvlekken) 47x65cm. Cond.: R

Litho Corneille
Resultaat: 70 EUR

3 Schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Drie oude schilderijen 20e eeuw met landschapsdecor, allen gesigneerd. 80x40cm. , 60x45cm. en 60x40cm. Cond.: G

Naar Philipp Hackert
Resultaat: 70 EUR

Naar Philipp Hackert (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht bij maanlicht en figuren 90x70cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven met fruit 50x60cm. Cond.: G

Pastel, interieur
Resultaat: 70 EUR

R. Elzer 1958, pastel op papier, interieur 13x18cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1920
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, Mozes doorgang door zee 110x62cm. Cond.: G

E. van Egmond, strandscene met figuren
Resultaat: 70 EUR

E. van Egmond ca. 1980, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren 18x13cm. Cond.: G

Onduidelijk, stadsgezicht
Resultaat: 70 EUR

Schilderij, Frans Manders
Resultaat: 65 EUR

J. Arsenius, straat
Resultaat: 60 EUR

3 Gouaches
Resultaat: 60 EUR

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 60 EUR

H. Neugelbarder (Duitse School), olieverf op linnen, Zugspitze 60x80cm. Cond.: G

Marine fregat
Resultaat: 60 EUR

Verso Willy Stöwer 1905 (Duitse School 1852 - 1931), olieverf op linnen, marine fregat op zee 13x17cm. Cond.: G

Duitse School
Resultaat: 60 EUR

Putz, olieverf op linnen, "Im moor bei Worpsnede" 90x50cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

A.H. Bakkerkorf
Resultaat: 60 EUR

Winterlandschap op paneel
Resultaat: 60 EUR

R. Olandt ca. 1980, olieverf op paneel, Hollands ijspret 25x20cm. Cond.: G

3 Werken, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Drie werken 17e-18e eeuw: 1x sepia (mannelijke rugpartij) 23x18cm., 1x meisjesportret (tekening) 18x16cm. en 1x vrouwenstudie (rood potlood) 16,5x12cm. Cond.: R-G

Landkaart 17e eeuw, Canaan
Resultaat: 60 EUR

2x Ets, Johan Scherft
Resultaat: 60 EUR

Twee etsen op papier van Johan Scherft (Den Haag 1891 - 1969), 1x gracht Amsterdam en 1x Katwijk aan zee Cond.: R

W.A. Telden, ijsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd A. v.d. Velden ca. 1980, olieverf op paneel, Hollands ijspret bij dorp 20x25cm. Cond.: G

Schilderij, Hofland
Resultaat: 60 EUR

A. Hofland ca. 1950, olieverf op linnen, visser bij waterlelies 30x40cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, zonnebloemen
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1964 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, zonnebloemen 50x53cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, vlonder
Resultaat: 60 EUR

Ro Mogendorff 1960 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, titel "Flonder" 31x24cm. Cond.: G

Hubert Schalenberg, anemonen
Resultaat: 60 EUR

Toorop, geestelijken
Resultaat: 60 EUR

Jan Toorop 1927, lithografie op papier, geestelijken 46x6cm. Cond.: G

J.B.A. Lohmann
Resultaat: 55 EUR

Stadsgezicht Parijs
Resultaat: 55 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 40x50cm. Cond.: G

Aquarelle, rijstpapier
Resultaat: 50 EUR

2 Engelse steendrukken
Resultaat: 50 EUR

FR. Dolhen, zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Willy Jensen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Strandgezicht
Resultaat: 50 EUR

Georg Jena, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende kinderen 40x30cm. Cond.: G

Zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Pastel, H.F. Lunow
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, W. v.d. Burch
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, naar Rembrandt
Resultaat: 50 EUR

A. Rodin
Resultaat: 50 EUR

Rodin ca. 1980, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x70cm. Cond.: G

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Schilderij
Resultaat: 50 EUR

J. v. Eck ca. 1930, olieverf op linnen, Lago Maggiore 60x80cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 50 EUR

P.F. Gogger ca. 1900, stilleven met fruit, gevogelte etc. (scheur in doek) 55x80cm. Cond.: R

Schilderij, naakt
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, K. Bos
Resultaat: 50 EUR

Kees Bos (Holten), olieverf op linnen, landschap met wilg en fazanten 30x40cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 50 EUR

Monogram R ca. 1900, aquarel op papier, boerderij met koeien, kippen, melkende boer en boeren 49x36cm. Cond.: G

3 Schilderijen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude schilderijen ca. 1930 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen en olieverf op paneel, voorstellingen van landschappen met boerderij 18x24cm. Cond.: R-G

Tekening, landschap
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd 17e-18e eeuw, sepia op papier, landschap met wandelaar en hond 24x21cm.

Schilderij, Nils Severin
Resultaat: 50 EUR

Nils Severin (Zweedse School), impressionistisch landschap met spelende kinderen 75x35cm. Cond.: G

v. Hooij, stilleven
Resultaat: 50 EUR

H. van 't Hoog, olieverf op linnen, bloemstilleven 50x40cm. Cond.: G

Ro Mogendorff, bomen
Resultaat: 50 EUR

Ro Mogendorff (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, oude boom 48x61cm. Cond.: G

2x Alexander Sarres
Resultaat: 50 EUR

Twee werken van Alexandre Sarres, gouaches op papier, vrouw met zonnebloem + koning 37x50cm. Cond.: R-G

A. Keus, boerderij
Resultaat: 50 EUR

Adriaan Keus (Rotterdam 1875 - 1955 Soest), aquarel op papier, boerderij met kippen 17x12cm. Cond.: G

Schilderij, Marjon Roelofs
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, boederij met kippen
Resultaat: 50 EUR

Adriaan Keus ( Rotterdam 1875 - 1955 Soest), olieverf op paneel, boerderij met kippen in de zon 15x20cm. Cond.: G

Renard
Resultaat: 45 EUR

Groot bloemstilleven
Resultaat: 45 EUR

Schilderij Diepeveen
Resultaat: 45 EUR

Christa Schmidt
Resultaat: 45 EUR