Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire servies, zilver
Resultaat: 3.300 EUR

Bijzonder fraai groot zwaar zilveren Empire servies op rechthoekig tablet met handgrepen. Bestaande uit koffie- en theekan met scharnierend deksel, melkkan, suikerpot met deksel en roomkan. Grepen en ...

Antieke beker
Resultaat: 1.900 EUR

Antieke zilveren beker met bolvormig drijfwerk in voet en met graveerwerk in bovenstuk 835/000, ca. 128gr. 10xø8cm. Cond.: U.

Chatule
Resultaat: 1.300 EUR

Russisch zilveren chatule, gedeeltelijk vuurverguld met gevouwen kleed als opzetdeksel (84 zolotniks = 875/000), ca. 189gr., afmeting: 5,5x5,5x8,5cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 700 EUR

Prachtige zeer gaaf Hollands zilveren dienblad op vier bolpoten met opengewerkte rand en parelrand, 2e gehalte grootkeur, jaarletter B: 1911, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1880gr. 50x37c...

Zilveren servies
Resultaat: 600 EUR

Mooi zeer compleet antiek Hollands zilveren theeservies: trekpotje, suikerbak, roomkan, lepelvaas, afsluitbare theebus en comfoor op drie pootjes. Gelobt met opengewerkte parelrand, 2e gehalte grootke...

Bijbel, J. Jacobs 1800
Resultaat: 575 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G

Horloge in cello
Resultaat: 550 EUR

Zilveren cello, als behuizing voor horloge, met ingemonteerd pillendoosje waarvan het deksel is versierd met adelaar en kroon 900/000 (Oostenrijkse/Hongaarse periode) 19x7cm. Cond.: G

Gedreven trekpotje
Resultaat: 500 EUR

Rondom bewerkt Hollands zilveren trekpot met zeemeermin schenktuit, Z2 keur 835/000, ca. 374gr. 17x17xø11cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 480 EUR

Groot ovaal zilveren dienblad in prima conditie 830/000, voorzien van oud belastingstempel "V" ca. 1.575gr. 47x39cm. Cond.: U

Zilveren dienblad
Resultaat: 450 EUR

Rechthoekig zilveren dienblad met geornamenteerde rand 835/000 grootkeur, jaarletter B: 1936. MT: zilverfabriek Voorschoten. ca. 1475gr. 43x33cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 420 EUR

Prachtige ovale zilveren mand, ajourgezaagd en rondom versierd met guirlandes en ramskoppen, voorzien van twee hengselringen. Geheel staand op vier palmetpoten, Hollands 2e gehalte zilver, ca. 665gr. ...

Zilveren koffiepot
Resultaat: 410 EUR

Grote zilveren koffiepot met houten greep, versierd met ramskoppen en bekroond met adelaar en doorlopende handversieringen (klein deukje) 28xø16cm.

Broodschaal
Resultaat: 350 EUR

Prachtige zilveren hengselmand op voet met ajourgezaagde rand en filet afwerking op hengsel, voorzien van de volgende tekens: MT: DWR, nagebootst naar Rethmeyer (Citroen 203), Kashoudersteken: Willem ...

Kristallen odeurflacon
Resultaat: 350 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met binnenstopje en voorzien van zeldzaam mooi gouden (585/000) montuur met dop en graveerwerk in beschadigd etui. Nederlands gekeurd ca. 1870

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Bijzondere zilveren Amsterdamse koffiekan, voorzien van twee meestertekens. In deksel: Hendrik Willem van Riel Amsterdam ca. 1860, in voet: Abraham Bernardus van Grasstek Amsterdam ca. 1855. Eerste ge...

Zilveren tafelbel
Resultaat: 340 EUR

Handgegraveerde Haarlemse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, 835/000, Grootkeur, jaarletter: V:1855, H. 17cm., Cond.:G

Soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollands zilveren soezenmand, geheel ajourgezaagd en hengsel met gecontourneerde rand, 835/000 grootkeur, jaarletter J: 1919, MT: J. de Vries Leeuwarden, ca. 345gr. 19x8xø22cm. Cond.: U

Zilveren suikerschaal
Resultaat: 300 EUR

Antiek Hollands zilveren suikerpot op 4 bolpootjes, versierd met filetranden, 1e gehalte grootkeur, jaarletter N 1822 : , MT: Theodorus Gerardus Bentveld Amsterdam ca. 296gr. 18x8,5x11cm. Cond.: G

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U

Zilveren pijpcomfoor
Resultaat: 290 EUR

Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...

2 Geslepen boterstolpen
Resultaat: 275 EUR

Stel geslepen kristallen boterstolpen met amandelslijpsel op originele onderschotels en 835/000 zilveren knoppen. Toegeschreven aan Mr. A.H. Ankum Zaandam/Amsterdam ca. 1870.

2 Zilveren kannen
Resultaat: 260 EUR

Zilveren theepot en bijbehorende kan met fijn repeterend motief, voorzien van medaillons. Buitenlandse makelij 835/000. Totaalgewicht ca. 610gr. Theepot: ø15cm. Cond.: U

Ronde fruitschaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren fruitschaal op voet, geheel opengewerkt en versierd met medaillons en fruit-guirlandes 800/000, ca. 590gr. 16xø25cm. Cond.: U

Tasje beugel haak
Resultaat: 230 EUR

Hollands 18e eeuwse tasbeugel met zilveren tashaak. Tasbeugel 18e eeuws Amsterdams gekeurd met jaarletter U: 1779 met kralentas van latere datum. Tashaak 18e eeuwse Amsterdams gekeurd met jaarletter T...

Zilveren pennenhouder
Resultaat: 220 EUR

Zilveren zuilvormige pennenhouder op vierkante voet, 925/000 Bulgari, ca. 345gr. 12xø5,5cm. Cond.: U

Snuif tabaksdoos
Resultaat: 185 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoosje met monogram-schild op deksel. Binnenzijde verguld 835/000, Vermoedelijk Frederik Cats, Zierikzee, begin 19e eeuw, 7.5x4.5x2cm., ca. 85gr., Cond.:U onderkant met ...

Langwerpige doos
Resultaat: 180 EUR

Rechthoekige zilveren doos op vier klauwpootjes en scharnierend deksel met handgreep. Rondom versierd met diverse jachtvoorstellingen, 835/000, MT: MC (zie boekje Citroen), ca. 212gr. 15x5,5x6cm. Cond...

Zilveren servies
Resultaat: 180 EUR

Engels zilveren theeservies met kabel- en dubbele filetranden. theepot met scharnierend deksel en houten knop 925/000, ca. 485gr. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 165 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop op 8-kantige voet, middenstuk en dop. 925/000, ca. 168gr. 18xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren strooier
Resultaat: 160 EUR

Hollands zilveren strooier met knorrenrand, versierd op voet en bovenzijde, 835/000 grootkeur, jaarletter E: 1914, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 187gr. 19xø6,5cm. Cond.: U

Zilveren mes, pistoolheft
Resultaat: 160 EUR

Oud tafelmes met zilveren heft waarin gegraveerde jachtvoorstelling en datum 1751, L.: 20cm. Cond.: U

Schilderij, A. Blätter
Resultaat: 160 EUR

A. Blätter ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, bulderende eland 118x80cm. Cond.: G

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR

Engels sterling zilveren tafelstrooier met grote ajourgezaagde dop. Achtkantige voet, middenstuk en dop 925/000 voorzien van belastingstempel "V", ca. 164gr. 18xø6cm. Cond.: U

4x Deens kristal
Resultaat: 150 EUR

Vier delen Deens kristal bestaande uit: 2 geslepen karaffen waarvan 1 met signatuur aan de onderkant en zilveren (925/000) monturen. Sterling Denmark en platte stoppen met zilveren (925/000) ornament ...

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een revolver, 835/000. L.10cm., Cond.:U

Melkglazen dekselschaal
Resultaat: 135 EUR

Ovale opaline dekselschaal met Hollands zilveren rand en dekselgreep in de vorm van een peretak, 835/000 2e helft 1800, MT: Baksteen/Middendorp Rotterdam 11,5x8,5x11,5cm. Cond.: U

Pelgrims fles
Resultaat: 120 EUR

Pelgrimsfles met zilveren beslag op zilveren voet en bezet met halfedelstenen, bevat uitneembare doseerstift, 18x10x7cm. Cond.: U

Thora pointer
Resultaat: 120 EUR

Carneolen thora-pointer met zilveren appliques en turkoois- steentjes, L.: 16cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren schaal op pompoenpoten met gedreven florale motieven, 800/000, ca. 489gr. 31x23x7cm. Cond.: G

Grote fotolijst
Resultaat: 120 EUR

Grote zilveren835/000 fotolijst met geschulpte binnenrand, 21,5x27cm. Cond.: G

Zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 120 EUR

Antiek zilveren (835/000) pepermuntdoosje met graveerwerk, keurkamer Utrecht. Mr. Adrianus Kuylenburg Schoonhoven anno 1819.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 110 EUR

Met etswerk versierde kristallen hoorn des overvloeds op Hollands zilveren basement met vier bolpootjes, zilver 835/000, Jaarletter: U: 1829,17xø10cm., Cond.:G

Zilveren dekselpotje
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren dekselpotje versierd met florale motieven, 835/000 grootkeur, MT: onbekend, ca. 108gr. 9xø8cm. Cond.: U

Kristallen schaal, zilv. hengsel
Resultaat: 100 EUR

Geslepen kristallen schaal (ø29cm.) met omgeslagen gecontourneerde rand, voorzien van een fraai zilveren (835/000) hengsel met reliëfdecor van bloemmotieven (kleine randschade). Mr. S.H.J. Heldoorn - ...

Tondeldoosje
Resultaat: 100 EUR

Porseleinen tondeldoos met zilveren hengsel, dop en 3 bolpootjes 835/000 midden 19e eeuw, MT: Gerrit van Ewijck Schoonhoven 10xø7cm. Cond.: G

Zilveren schaal, Shilling
Resultaat: 100 EUR

Handgedreven zilveren schaal met Shilling-muntstuk uit 1752 1e gehalte 935/000 Lübeck Duitsland, ca. 364gr. ø23cm. Cond.: G

Zilveren parfumflacon
Resultaat: 100 EUR

Zilveren met bloem versierde parfumflacon met afschroefbaar schenktuit, waarop vredesduif, staande op bladmotief voet. 835/000, 14xø5cm., Ca. 93gr.,

Zilveren roomkan
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands zilveren roomkan met filetranden afgewerkt, 2e gehalte grootkeur 835/000, MT: onleesbaar eind 1800, ca. 205gr. H.: 15cm. Cond.: U

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 90 EUR

Taps toelopende 18e eeuwse zilveren (835/000) naaldenkoker met handgravure en schroefdop met naaminscriptie. Gemerkt aan de binnenzijde. Toegeschreven aan Mr. A. Bout Amsterdam ca. 1800.

Zilveren slabestek
Resultaat: 90 EUR

Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschotel
Resultaat: 90 EUR

Antieke geslepen kristallen bonbonschotel met omgeslagen rand, voorzien van amandelslijpsel en op stervormige voet. Fraai gevormde (floraal) ajourgezaagde zilveren (835/000) hengsel. Mr. A.H. der Kind...

Zilveren schaal
Resultaat: 90 EUR

Ovale gecontourneerde, gelobde zilveren schaal, 800/000, ca. 333gr. 30x21cm. Cond.: U

2 zilveren beugels
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 85 EUR

Antiek zilveren ajourgezaagd bonbonmandje op 4 pootjes met strikvormige greepjes, 800/000, voorzien van een V keur (buitenlandse werken) ca. 103gr. 16,5x8,5x6cm. Cond.: U

Zilveren lepel
Resultaat: 85 EUR

Antiek Hollands zilveren roomlepel 2e gehalte grootkeur, MT: Ubbes Hermanus Groenier - Appingedam ca. 1850, ca. 14gr. L.: 10cm. Cond.: G

2 ZIlveren strooiers
Resultaat: 85 EUR

Twee sterling zilveren strooiers met blauw-glazen inzet en afneembare dop 925/000 Z1 gekeurd, MT: B & W, zilvergewicht ca. 295gr. 16xø5,5cm. Cond.: G

Kristallen kaastolp
Resultaat: 80 EUR

Fraaie geslepen kristallen kaasstolp met geëtste graveringen van o.a: strikken, vogels en bloemen. Zilveren knop 835/000, compleet met originele onderschotel. Mr. Wed. Catharina van Geelen den Drijver...

10 Zilveren messen
Resultaat: 80 EUR

Tien antieke Franse tafelmessen met zilveren heft, zeer fraai gedecoreerd met medaillon 835/000, L.: 24cm. Cond.: U

Kristallen beschuitbus
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en deksel met zilveren (835/000) knop. MR. J.H. Helweg - Amsterdam ca. 1870.

Zilveren beker
Resultaat: 80 EUR

Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U

Kristallen tafelset
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen tafelset bestaande uit 2 fraaie geslepen schaaltjes op zilveren (835/000) voeten. Geheel geplaatst op zwart houten basement op 4 ivoren pootjes. Fraaie zilveren (835/000) krulgreep...

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Twee zilveren doosjes waarvan één met scharnierend deksel en voorzien van cartouches 835/000 (1x rond model en 1x terrinevormig), samen 24gr. ø3cm. Cond.: G

3 Delen zilver
Resultaat: 80 EUR

Drie delen Arabisch zilver: 1x pijpje, 1x schildhanger en 1x ketting met hanger. (Schild ø8cm.) Cond.: G

Plated bestek
Resultaat: 80 EUR

Groot vooroorlogs W.M.F. plated bestek, type Nirosta, Duitsland, in linnen opbergdoos. 85 Delen messen, vorken, lepels en opdienlepels Cond.:G

Zilv. sigarettendoos China
Resultaat: 70 EUR

Chinese zilveren sigarettenetui met roodkoperen beslag. Geheel handvervaardigd, zowel binnen- als buitenzijde versierd met gegraveerde landschapsmotieven, 835/000, ca. 109gr. 10,5x7,5x1cm. Cond.: U

12 Zilveren vorkjes
Resultaat: 70 EUR

Twaalf antieke Hollands zilveren zuurvorkjes met getordeerde steel, 835/00 grootkeur, jaarletter D: 1888, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 203gr. L.: 13cm. Cond.: U

Zilveren schaar
Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollands zilveren Amsterdamse schaar van Jan Abram Lintveld, Jaarletter: K: 1854, 835/000, ca. 86gr. 1 afstandsstift ontbreekt

Zilveren schaaltje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met twee handgrepen 835/000 grootkeur, jaarletter C: 1912, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 107gr. 17x10x6,5cm. Cond.: U

Grote natfruitlepel
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Fraaie ovaal gewelfde broodmand met ajourgezaagde parelrand 835/000, Keur: Buitenlandse werken van beging 1900, rand heeft een oude reparatie ca. 31x19.5cm., Ca. 217gr., Cond.:G

Zilveren mandje
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd, met twee handgrepen, versierd met palmetten aan gecontourneerde bovenrand, 835/000 Grootkeur, Jaarletter: Q: 1951, 17x11x8cm., Ca. 95gr., Cond.: U

Bijbel ca. 1875
Resultaat: 65 EUR

Bijbel met een zgn. vlinderslot. Bijbel 1870 Het Nieuwe testament of alle boeken des Nieuwen verbands onzes Heeren 15,5x10x5,5cm. Cond.: R-G

Kristallen bonbonkom
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonkom met zg. Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand. Toegeschreven aan Mr. L.J. Limburg - Amsterdam anno 1915.

5 Diverse messen
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 5 antieke Franse messen waarvan één voorsnijmes 835/000, lengte voorsnijmes 19cm. Cond.:

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere zilveren theezeef met bijbehorend lekbakje, gehamerd met gecontourneerde randen. 835/000 Buitenlandse makelij. Theezeefje ø10,5cm. en lekbakje ø7,5cm. Cond.: U

Zilveren roomlepel
Resultaat: 60 EUR

Zilveren roomlepel (keuren zie K. Citroen) met gedreven bak, bekroond met discuswerper 925/000, ca. 28gr. L.: 12cm. Cond.: U

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen bonbonniere (ø16cm.) met diamantslijpsel en gefacceteerde knoop op zilveren (835/000) voet (ø9cm.) met dubbele parelrand. Mr. A. Fontané & J. van Hoorn - Amsterdam ca. 1890

Fotolijstje
Resultaat: 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren 925/000, fotolijstje met fluwelen achterkant,, ca. 8x12cm., Cond.:U

Plaquette
Resultaat: 60 EUR

Plaquette (replica) Egyptische masterpiece getiteld "Nut Goddess of the Starry sky" nr. 252/998. Plaquette is gemaakt van brons met een laagje plated. Komt met origineel certificaat (nieuwprijs was 27...

3 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 60 EUR

Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G

4 Delen plated
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud/antiek plated: 1x opengewerkte schaal bewerkt met eikenblad decor, 1x bewerkte schaal, 1x bewerkte melkkan, 1x schaal met fruitdecor 12-34cm. Cond.: G

Zilveren taartschep
Resultaat: 60 EUR

Zilveren (835/000) taartschep met fraaie opengewerkte bloemsteel. Mr. Moerkerk en Co - Haarlem anno 1940.

Zilveren pijp, revolver
Resultaat: 55 EUR

Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)

Zilveren penkandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (925/000) penkandelaar op vierkante voet ca. 12x12cm. ca. 425gr. (bruto)

Fotolijstje
Resultaat: 50 EUR

Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U

Ovale karaf
Resultaat: 50 EUR

Fraai geslepen ovale kristallen karaf, gemerkt aan de onderkant. Amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem, stop met traan en fraai zilveren (925/000) montuur met handgreep eindigend in druiventros...

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren (835/000) sigarettendoos met houten binnenzijde

Zilveren lepel, Deens
Resultaat: 50 EUR

Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U

3 Roomlepels
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren roomlepels met bloem/roos/Haags lofje model. 835/000, ca. 55gr. ca. 11cm. Cond.: U

Zilveren handspiegel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U

Kristallen roomkan
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen roomkan met oor en voorzien van kruis- en waaierslijpsel. geheel staand op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand. Mr. J.C. Bunjes - Amsterdam ca. 1890 (ø6cm.)

Oosterse koker
Resultaat: 50 EUR

Oosterse zilveren koker met afneembaar deksel aan ketting. Bezet met half-edelstenen, 22,5xø3cm. ca. 82gr. Cond.: U

Suikerschep + theeduim
Resultaat: 50 EUR

Hollands zilveren suikerschep met agathen steel 835/000 ca. 1880. MT: Daniël Stomps Schoonhoven en 1x Theeduim 925/000 Grootkeur, jaarletter F: 1940, MT: Bonebakker & Zoon Amsterdam, ca. 23gr. Cond.: ...

3 Karaffen met zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie kristallen karaffen met zilveren monturen: 1x whiskykaraf met beschadigde hals 22xø10cm., 1x karaf met zilveren kraag en stop (halsbeschadiging) 35xø13cm. en 1x ronde karaf 14xø11cm. Cond.: R

2 Zilveren lepels
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren gelegenheidslepels met getorste steel, bekroond met dubbelzijdig medaillon, 800/000 buitenlandse makelij ca. 127gr. Cond.: U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren sigaretten etui met inscriptie aan binnenkant "Helmut 12.3.1950".835/000, minimaal 112gr., 9x8x1cm., Cond.:U