22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Uurwerk Boulle klok 3517
Uurwerk Boulle klok

275 EUR

4 Borden Goebel 6150
4 Borden Goebel

45 EUR

Domplein Milaan 1550
Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR
2x Mahjongg spel 3031
2x Mahjongg spel

55 EUR

Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR

Baardman kruik 6114
Baardman kruik
Startprijs 200 EUR
Blikken voertuig 3024
Blikken voertuig

100 EUR

Vaas 6107
Vaas

30 EUR

2 Beelden, gapers 6100
2 Beelden, gapers

45 EUR

Wilesco London Bus, stoommachine 3017
Wilesco London Bus, stoommachine

160 EUR

Ring GG/WG mat 352
Ring GG/WG mat
Startprijs 100 EUR
Broche GG knop 709
Broche GG knop
Startprijs 80 EUR
Armband en Broche GG 702
Armband en Broche GG

290 EUR

Naaldenkoker 695
Naaldenkoker
Startprijs 30 EUR
Nagelgarnituur in cassette 316
Nagelgarnituur in cassette

100 EUR

Lot zilv divers 666
Lot zilv divers

50 EUR

Brisures GG Granaat 309
Brisures GG Granaat
Startprijs 165 EUR
Ring GG briljant 659
Ring GG briljant
Startprijs 150 EUR
Granaat armband 3-rij 302
Granaat armband 3-rij
Startprijs 240 EUR
Armband breed R/G/W 652
Armband breed R/G/W
Startprijs 1.100 EUR
Grote strooier, strikken 266
Grote strooier, strikken
Startprijs 275 EUR
Eiken tweedeurs kast 4252
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.000 EUR
Pandora ring zilver hart 259
Pandora ring zilver hart
Startprijs 20 EUR