22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

3-Delig marmeren pendulestel 3617
3-Delig marmeren pendulestel

170 EUR

Antiek pistool 2076
Antiek pistool

300 EUR

Terracotta, Chancay 6014
Terracotta, Chancay
Startprijs 800 EUR
Meissen tafelstuk 6007
Meissen tafelstuk

1.300 EUR

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Jan Knikker, bruggetje 1007
Jan Knikker, bruggetje
Startprijs 175 EUR
Boek, Salvador Dali 1000
Boek, Salvador Dali
Startprijs 1.400 EUR
Kavel Romeins 2040
Kavel Romeins
Startprijs 150 EUR
Kist gewichten 2033
Kist gewichten

135 EUR

Lot double 945
Lot double
Startprijs 25 EUR
Waaier achter glas 2026
Waaier achter glas

100 EUR

3-Delig blauw klokkenstel 3581
3-Delig blauw klokkenstel

50 EUR

Schwarzwald klokje 3574
Schwarzwald klokje
Startprijs 50 EUR
Lantaarnklok 3567
Lantaarnklok

90 EUR

Gestoken beker, olifant 5829
Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR
Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

175 EUR

Ring GG citrien briljant 909
Ring GG citrien briljant
Startprijs 320 EUR
Ring GG lapis brilj 902
Ring GG lapis brilj

300 EUR

Klemband zilver 895
Klemband zilver
Startprijs 25 EUR
3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR
Domplein Milaan 1550
Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR
Staande Engelse klok 3531
Staande Engelse klok
Startprijs 1.600 EUR
Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR