22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Limoges dekselpot 6000
Limoges dekselpot
Startprijs 1.200 EUR
Waaier achter glas 2026
Waaier achter glas

100 EUR

2x Mahjongg spel 3031
2x Mahjongg spel

55 EUR

Blikken voertuig 3024
Blikken voertuig

100 EUR

Wilesco London Bus, stoommachine 3017
Wilesco London Bus, stoommachine

160 EUR

Gestoken beker, olifant 5829
Gestoken beker, olifant
Startprijs 90 EUR
Benen wandelstok 5822
Benen wandelstok

175 EUR

3 Zittende geisha's 5815
3 Zittende geisha's
Startprijs 100 EUR
6 Borden met bloemen 6507
6 Borden met bloemen
Startprijs 25 EUR
Pors. kop & schotel 6500
Pors. kop & schotel

50 EUR

3 Plaquettes 6493
3 Plaquettes

70 EUR

3 Flessenbakken 366
3 Flessenbakken
Startprijs 180 EUR
Hanger broche GG agaat 359
Hanger broche GG agaat

120 EUR

Domplein Milaan 1550
Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR
Collier GG camee 759
Collier GG camee
Startprijs 200 EUR
Litho, ongesigneerd 1543
Litho, ongesigneerd

20 EUR

Tekening Diana, 18e eeuw 1536
Tekening Diana, 18e eeuw

25 EUR

Ring GG/WG mat 352
Ring GG/WG mat
Startprijs 100 EUR
2 Munten 2750
2 Munten
Startprijs 50 EUR
Amandelgeslepen fruitschaal 5577
Amandelgeslepen fruitschaal

40 EUR

Karaf met slijpwerk 5570
Karaf met slijpwerk

115 EUR

Broches 2x verguld 752
Broches 2x verguld

50 EUR

14 Tegels 6457
14 Tegels
Startprijs 50 EUR
6x Halve gulden 2743
6x Halve gulden

25 EUR