Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Russisch landschap
Resultaat: 210 EUR

Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G

Queen Anne tafeltje
Resultaat: 70 EUR

Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.

Ovale spiegel
Resultaat: 35 EUR

Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G

Werner Pottenstein
Startprijs 80 EUR

Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G

Bijzet tafel
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met los tablet (theetafel) in originele staat 57x45x65cm. Cond.: G

Pendant Fritz Götz
Startprijs 100 EUR

Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 475 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G

Lambrisering
Resultaat: 700 EUR

Grote 19e eeuwse lambrisering uit villa met vergduling en snijwerk. Origineel schilderij met vrouw, fruit en putti (3-delig). In goede originele staat 180x260cm.

Johan Dijkstra, naakt
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G

Empire commode
Resultaat: 110 EUR

Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.

Glazen sidetable
Resultaat: 30 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 400 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

Perzische loper
Resultaat: 50 EUR

Mooie oude lange Perzische loper in de tinten oker/blauw/creme etc. 383x82cm. Cond.: G

Loper
Resultaat: 30 EUR

Oude Perzische loper met floraal decor 210x78cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Dimitri Ran
Startprijs 600 EUR

Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Stansecu
Resultaat: 750 EUR

Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.

Bronzen buste
Resultaat: 50 EUR

Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.

Houtgesneden Karbau
Startprijs 70 EUR

Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G

Beeld
Startprijs 100 EUR

Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.

Samac beeld, putti
Resultaat: 140 EUR

Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G

Bronzen beeld, tijger
Resultaat: 135 EUR

Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.

Beeld, Arabier
Resultaat: 100 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

Bronzen plaquette
Resultaat: 40 EUR

Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.