Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.
Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Wortelnoten Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met los tablet (theetafel) in originele staat 57x45x65cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse lambrisering uit villa met vergduling en snijwerk. Origineel schilderij met vrouw, fruit en putti (3-delig). In goede originele staat 180x260cm.
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.
Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Mooie oude lange Perzische loper in de tinten oker/blauw/creme etc. 383x82cm. Cond.: G
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.
Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.
Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.