Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boordknoopjes GG 863
Boordknoopjes GG
Startprijs 100 EUR
4 Zilveren dubbeltjes 2740
4 Zilveren dubbeltjes
Startprijs 70 EUR
Rozetring GG briljant 880
Rozetring GG briljant
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Koperen bak + haardstel 2155
Koperen bak + haardstel

Resultaat:

95 EUR

Omega horloge 897
Omega horloge
Startprijs 180 EUR
Antieke bijbel 2172
Antieke bijbel
Startprijs 40 EUR
5x Zilveren 1/2G 2757
5x Zilveren 1/2G
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Delen plated 914
3 Delen plated

Resultaat:

60 EUR

3 Tabakspijpen 2189
3 Tabakspijpen
Startprijs 20 EUR
Blikken shovel 3012
Blikken shovel
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Kavel onderscheidingen 2206
Kavel onderscheidingen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ichiko 573 Taunus Taxi 3029
Ichiko 573 Taunus Taxi

Resultaat:

30 EUR

Ring Amethist 931
Ring Amethist
Startprijs 175 EUR
2 Fotolijstjes 2223
2 Fotolijstjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Broche met parels en groen 948
Broche met parels en groen

Resultaat:

45 EUR

2/3 Thaler 1676 3046
2/3 Thaler 1676
Startprijs 75 EUR
Klok, koets met paarden 3509
Klok, koets met paarden
Startprijs 600 EUR
Uurwerk met bel 3513
Uurwerk met bel
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Schilderij, bijbelse voorstelling 1013
Schilderij, bijbelse voorstelling

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Russisch landschap 1030
Russisch landschap

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Koekoeksklok 3526
Koekoeksklok

Resultaat:

60 EUR

Frans klokkenstel 3543
Frans klokkenstel
Startprijs 150 EUR
Werner Pottenstein 1047
Werner Pottenstein
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Zuilen klokje 3560
Zuilen klokje

Resultaat:

80 EUR