Negen diversen betreffende Chinees Mahjongg spel o.a: 2x spelen en 7x diverse accessoires 8-44cm. Cond.: G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Drie oude Japanse spelen in cassettes 20e eeuw: 12x23x16cm., 27x11x8cm. en 7,5x12x7,5cm. Cond.: G
Oud Chinees mahjong spel met bamboe en benen speelstukken ca. 1920 in originele doos. Hollandse spelbeschrijving Perry en Co Holland 14x23x16cm.
Kavel van 17 oude speelgoedauto's o.a: Corgi Toys, Matchbox, Lesley, Solido (Daf, legertruck en aanhanger), bespeeld 6-24cm. Cond.: R-G
Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.
Oude retro poppenwagen van hout en leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x51x25cm.
Kavel van 3 oude speelgoedauto's 60-er / 70-er jaren: 1x grote blikken Jaguar E-Type cabriolet (ongemerkt), Cond.: G, 1x Mercedes 220 SE Dinky Toy (bespeeld, 1 band mist) en 1x Chevrolet impala Police...
Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G
Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Oude Wilesco "Dampfmachine" D20 in doos en in goede staat, tevens 1x een blikken windmolen, Germany US Zone 50-er jaren in goede staat 19-36cm.
Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken (USA uitvoering in blikken doos) 6x24x16cm. Cond.: G
Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken, tevens kist met beenintarsia 7x29x16cm. Cond.: G
Koffer met diverse oude speelgoedauto's 60-er jaren (16 delen) o.a: Corgi Major Toys, Corgi Toys James Bond Aston Martin, Corgi Toys Batmobile, circus trucks + aanhangers (Chipperfields aanhanger), Di...
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930: 1x been 8x21x14cm. en 1x bamboe 6x17x21cm. Cond.: G
Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)
Drie delen speelgoed: 1x Tri-ang Engeland speelgoedauto met opwindmechanisme (scheur in bakeliet) en 2x Technofix motoren Duitsland, bespeeld in redelijk tot goede staat 12,5x18x5cm. en 6x16x5cm.
Oude Wilsco stoommachine met aandrijving en accessoires w.o: 2 metaalbewerkers, waterrad etc. (bijgeschilderd) Geheel bevestigd op een plaat 23x60x40cm. Cond.: R-G