Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Steinway vleugel
Resultaat: 10.000 EUR

Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...

Mahonie kabinet
Resultaat: 2.250 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.

2-Deurs porseleinkast
Resultaat: 1.300 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.

Renaissance kist
Resultaat: 1.300 EUR

Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...

2 Deuren
Resultaat: 1.200 EUR

Twee 19e eeuwse hoge deuren met vergulding, snijwerk en verguld bronzen beslag en spanjolet (afkomstig uit 19e eeuwse villa) Afmeting per stuk: 76x260cm. Cond.: G

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 900 EUR

Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)

Lambrisering
Resultaat: 700 EUR

Grote 19e eeuwse lambrisering uit villa met vergduling en snijwerk. Origineel schilderij met vrouw, fruit en putti (3-delig). In goede originele staat 180x260cm.

Opzet schrijfbureau
Resultaat: 550 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit dames-schrijfbureau met opstand ca. 1880. In zeer goede originele staat 140x100x71cm. Cond.: G

Hollandse 2-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahonie gefineerde 2-deurs kast met snijwerk en geëboniseerde delen, intarsia, 2 lades en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack gepolitoerd. Geheel in goe...

Bureau
Resultaat: 480 EUR

Prachtig zwaar uitgevoerde eikenhouten schrijfbureau met 11 lades en afgeronde zijkanten 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel van goede kwaliteit en in zeer goede staat 81x184x72cm.

Mahonie commode
Resultaat: 450 EUR

Hollands mahoniehouten empire penantkastje, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 91x92x47cm.

Gestoken tafel
Resultaat: 450 EUR

Rijk gestoken 19e eeuwse houten bijzettafel met druiverankendecor ca. 1870, geheel in zeer goede originele staat 78x49x65cm.

Bureau
Resultaat: 425 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuwse barok secretaire met 4 lades, schuine schrijfklep en mooi binnenleven met lades en deurtje (geheime opbergvakken). Originele sloten met sleutel en bronzen beslag in goe...

Barok secretaire
Resultaat: 400 EUR

Oude notenfineer barok secretaire (stijlmeubel) in Dresdner barok stijl 2e helft 20e eeuw. Tweedelig met glas-opstand 187x44x59cm. Cond.: G

Hollandse pastoorskast
Resultaat: 400 EUR

Grote Hollandse 18e eeuwse mahoniefineer op eiken pastoorskast (uitneembaar) met lade. Bevat origineel slot en sleutel. Geheel staand op originele bolpoten. Lichte fineerschade en krimpnaden 201x195x7...

Mini kabinet kastje
Resultaat: 400 EUR

Hollands mini kabinet vitrinekast ca. 1800 van eikenhout staand op klauwpoten Louis Quinze. Origineel bronzen beslag, geheel in goede originele staat 80x64x20cm.

Mahonie kast
Resultaat: 400 EUR

Vroeg Biedermeier mahoniehouten 19e eeuwse uitneembare kast ca. 1840, lichte fineerschade 205x140x47cm.

Halve maan tafel, inleg
Resultaat: 375 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.

Renaissance stijl kast
Resultaat: 360 EUR

Oude eikenhouten gestoken kast ca. 1930 in renaissance stijl. Prachtig snijwerk en in goede originele staat 164x61x165cm.

Engelse eethoek (10 stoelen + tafel)
Resultaat: 350 EUR

Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.

Engelse kast
Resultaat: 350 EUR

Engels 19e eeuws kabinet van mahoniefineer op eiken ca. 1880 met bandintarsia rondom. Origineel beslag en sluetels en geheel in zeer goede originele staat 195x126x58cm.

Bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen
Resultaat: 325 EUR

Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...

2 Stoelen met inlegwerk
Resultaat: 325 EUR

Twee zeldzame Duitse Louis Philippe jachtstoelen met intarsia ca. 1870, voorstellingen met gemsen op rotsen. In zeer goede staat 100x46x47cm.

Hollandse vitrine
Resultaat: 300 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Secretaire
Resultaat: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Louis Quinze barok-secretaire met origineel beslag in originele staat (oudere restauraties) 103x103x60cm. Cond.: G

Empire kast
Resultaat: 275 EUR

Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G

Boekenkast, Korea
Resultaat: 250 EUR

Chinese/Koreaanse gesigneerde oude notenhouten kast met bronzen beslag en handgrepen ca. 1930. Kwaliteitsmeubel in goede staat (verso koperen plaquette met signatuur, K. Jnouye Kobe Japan.) 100x143x45...

Antieke schrijftafel
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe schrijftafel met opstand, groen schrijfblad, 2 lades en 2 deuren ca. 1870 in goede staat 75x130x160cm.

Empire secrataire
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten secretaire ca. 1820 met zwarte zuilen en messing capitellen. In ongerestaureerde staat 152x95x50cm. Cond.: R

Eiken commode
Resultaat: 250 EUR

Mooie Duitse eikenhouten Grunderzeit commode ca. 1880 met 3 lades en bronzen beslag in zeer goede staat 60x96x100cm.

Wernicke
Resultaat: 240 EUR

Engelse 4-delige Wernicke kast ca. 1920 van eikenhout met 6 deuren in goede staat 163x85x45cm.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 240 EUR

Oude Hollandse wortelnoten secretaire 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag. Stijlmeubel in barokstijl 104x55x85cm.

Boekenkast, vele laden
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten kruidenierskast met vele lades en schappen 2e helft 20e eeuw in goede staat 195x130x45cm.

Vitrinekast
Resultaat: 225 EUR

Oude vitrinekast in Biedermeier stijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in kersenkleur 145x195x45cm. Cond.: G

Chiffoniere
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse chiffoniere met 6 lades, ongerestaureerd met origineel beslag ca. 1860 (lichte beschadiging) 162x100x46cm. Cond.: R-G

Eiken tafel
Resultaat: 220 EUR

Eikenhouten boerentafel 18e eeuw (of ouder), vermoedelijk Frankrijk met smeedijzeren nagels (restauraties) 78x55x103cm. Cond.: R

Eiken vitrinekast
Resultaat: 220 EUR

Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.

Trumeau
Resultaat: 200 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire trumeau met lade, origineel beslag en spiegel. Fineerschade bij voet 73x70x41cm. Cond.: R

Hangspiegel, bronzen ornamenten
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Duitse wandspiegel, Dresdner barok van notenhout fineer met bandintarsia en vergulde bronzen ornamenten. Facetgeslepen originele spiegel met etages en kandelaren (krimpnaden) 92x62x18cm. Cond...

Jugendstil kast
Resultaat: 200 EUR

Jugendstil vitrinekast met spiegelopstand ca. 1910 met volle zuilen in goede originele staat 178x91x40cm.

Biedermeier kast
Resultaat: 200 EUR

Prachtige vroeg Biedermeier mahoniehout-fineer 2-deurs kast ca. 1840 in Gothische stijl met originele spiegels. in zeer goede originele staat 162x102x47cm.

Eethoek, barokstijl
Resultaat: 200 EUR

Barokstijl eethoek met 4 stoelen met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw van notenhout 110x50x47cm. Cond.: G

Pallisander naaitafel
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G

Empire penantkast
Resultaat: 190 EUR

Hollandse mahoniefineer 19e eeuwse penantkast ca. 1830 (Empire). In goede originele staat met lichte fineerschade 90x94x41cm.

Barok stoel
Resultaat: 180 EUR

Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.

Iepenhouten sidetable
Resultaat: 180 EUR

Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.

Eiken boekenmolen
Resultaat: 175 EUR

Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G

Italiaanse inlegtafel
Resultaat: 170 EUR

Tafel, 19e eeuw, met intarsia op het blad en in de poot (mozaïek intarsia) ca. 1840

Chinese vitrine hangkast
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinese houten vitrine hangkast, bewerkt met diverse etages 20e eeuw (mogelijk Coromandelhout) 80x50x11cm. Cond.: G

Etagere, marmeren blad
Resultaat: 160 EUR

Notenhouten etagere-meubel ca. 1880 met lade en marmeren blad 98x46x113cm. Cond.: G

Bretonse piedestal
Resultaat: 160 EUR

Originele eikenhouten Bretonse piedestal ca. 1880 in goede originele staat 100x27x27cm.

Vergulde spiegel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige vergulde 19e eeuwse opengewerkte spiegel met decor van ranken en floraal decor (stuckwerk), oude facetgeslepen spiegel 60x45x7cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel
Resultaat: 150 EUR

Oud eikenhouten tafelbureau in Art Deco ca. 1930 met 3 lades, in goede staat 75x150x66cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 150 EUR

Mahoniehouten empire tafel ca. 1830 staande op klauwpoten in originele staat 81xø120cm. Cond.: R-G

Mahonie kastje, kersen
Resultaat: 150 EUR

Vroeg Biedermeier nachtkastje ca. 1830 van mahoniehout met kersen fineer op blad, deur en lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 82x37x37cm. Cond.: G

Opzetcommode met schrijflade
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse notenhouten Louis-Philippe schrijfsecretaire, ca. 1870, met uitschuifbare schrijflade ( beslag onderkant van latere periode) Verder in goede originele staat. 225x100x52cm.

Hollandse secretaire
Resultaat: 130 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer secretaire 2e helft 20e eeuw in barokstijl met origineel bronzen beslag in goede staat 110x85x50cm.

Eiken kussenkast
Resultaat: 130 EUR

Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met pallisander fineer op de kussens in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw met lades en schappen 178x155x60cm.

Bonheur met spiegel
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten bonheur ca. 1860 met ovale spiegel (1 stukje lijst mist, verder in goede originele staat) 193x102x51cm.

Kussenkast
Resultaat: 120 EUR

Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met zwarte geprofileerde lijsten 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat. Bevat lades en schappen en heeft pallisander fineer op de deuren 180x64x17...

Nachtkastje
Resultaat: 120 EUR

Oud Frans ladenkastje (deurtje en lade), gefineerd met intarsia en marqueterie fineer. Bronzen beslag en marmeren blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x35x57cm.

Mahoniehouten kastje
Resultaat: 120 EUR

Louis Seize stijl 19e eeuwse mahoniefineer op eiken kastje in zeer goede staat 90x60x45cm.

Antieke etagere
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.

Halkastje
Resultaat: 120 EUR

Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat

Handwerk tafeltje
Resultaat: 110 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse Willem III naaitafel ca. 1860 met snijwerk en origineel wortelnoten vakverdeling. In zeer goede originele staat 73x55x38cm.

Boekenkast
Resultaat: 110 EUR

Hoge eikenhouten boekenkast met schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 197x90x34cm.

Engelse klaptafel
Resultaat: 110 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel met lades en messing. Mooie vormgeving en in zeer goede staat 75x51x137cm.

Empire commode
Resultaat: 110 EUR

Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.

2x Voetenbankje
Resultaat: 110 EUR

Twee oude antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...

Wortelnoten buikkastje
Resultaat: 100 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse commode in barokstijl 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) met bronzen beslag in goede originele staat 73x93x50cm.

6 Stoelen, Biedermeier stijl
Resultaat: 100 EUR

Zes 19e eeuwse mahoniehouten fineer Biedermeier stoelen (slechte stoffering, verder in goede staat), lichte fineerschades 90x45x50cm. Cond.: R

Scheerspiegel
Resultaat: 100 EUR

Staande 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel (in hoogte verstelbaar) met 2 opbergvakken in goede staat 160cm.

Beschilderde kist
Resultaat: 100 EUR

Oude grenenhouten kist ca. 1900, beschilderd met ruiterdecor 40x63x36cm. Cond.: G

Noten buffetkast
Resultaat: 100 EUR

Antieke wortelnoten Louis-Philippe buffetkast, ca. 1870, met halve zuilen, medailons en wit marmeren blad (gebroken). 208x134xs62cm., Cond.:R

Mahonie secretaire
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehout fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870. Paneel schrijfblad gescheurd, verder in goede staat. Binnenleven met lades en vakverdeling 167x107x47cm. Cond.: R

Hollands buffet ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Hollands buffet ca. 1910 met facetgeslepen spiegel en gebogen glas. met floraal snijwerk en in goede staat 120x50x190cm.

Penantkastje met opzet
Resultaat: 100 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

Bureau
Resultaat: 90 EUR

Decoratief mahoniehouten scheepsbureau (opklapbaar) met koperen grepen. Bestaande uit klapbare poten, schrijfblad en lades. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 93x68x125cm.

Houten eiken kist
Resultaat: 90 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist (poten gerestaureerd) 71x153x61cm. Cond.: R

Barok stoelen
Resultaat: 90 EUR

Drie Hollandse mahoniehouten barokstoelen ca. 1900 met velours stoffering. geheel staand op klauwpoten 120x54x52cm. Cond.: G

Beschilderde wandtafel
Resultaat: 90 EUR

Decoratieve oude wandtafel 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl en beschilderd 80x114x36cm. Cond.: G

Eiken commode
Resultaat: 90 EUR

Eikenhouten empire 4-laden commode ca. 1830 in redelijke staat (1 lijst voor is weg) 103x98x45cm.

Mahonie dienblad tafel
Resultaat: 85 EUR

Engelse mahoniehouten 19e eeuwse klaptafel met 2 lades (blad doormidden gescheurd) 75x62x112cm. Cond.: R

Art Deco kastje
Resultaat: 85 EUR

Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G

Speeltafeltje
Resultaat: 80 EUR

Zwartgelakte 19e eeuwse speeltafel ca. 1870 met snijwerk in goede staat 75x92x92cm.

Hoekkast
Resultaat: 80 EUR

Engelse mahoniehouten 4-deurs hoekkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 180x90x50cm. Cond.: G

Eiken rolluik kastje
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G

Eiken dekenkist
Resultaat: 80 EUR

Oude eikenhouten kist met aan de voorzijde een klep met kerfsnede decors 20e eeuw in goede staat 66x115x58cm.

Gestoken stoeltje
Resultaat: 80 EUR

Kerfsnede Bretterstuhl ca. 1880 in Gothische stijl, geheel handgestoken (ook de poten) 100x47x46cm. Cond.: G

Biedermeier stoel 1830
Resultaat: 80 EUR

Biedermeier mahoniehouten armleunstoel, ca. 1840 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm. Cond.: G

Kersen bijzettafel
Resultaat: 80 EUR

Kersenhouten salontafel met lade en uittrek-bladen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 55x75x75cm.

Arm fauteuil
Resultaat: 80 EUR

Louis Quinze stijl armleun-fauteuil 2e helft 20e eeuw, recentelijk gestoffeerd (stijlmeubel) in goede staat

Lederen zetel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige lederen armleunstoel met eikenhouten poten en kopernagels 20e eeuw in goede staat 102x73x80cm

Lessenaar
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten met mahonie lessenaar ca. 1900 met klep en 2 lades in zeer goede staat 102x38x40cm.

Grunderzeit spiegel
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Mechelse spiegel, ca. 1880, Neo-Renaissance, met leeuwe-en cherubijnkoppen. 152x94cm.,Cond.:G

Mahonie stoel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten gestoken 19e eeuwse stoel, ca. 1860, Louis Philippe met prachtig floraal snijwerk en goede velours stoffering. 133x65x70cm. Cond.:G