Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Russische pastel, naakte vrouw
Resultaat: 7.000 EUR

Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G

Russisch portret
Resultaat: 5.000 EUR

Russische School 19e eeuw (onduidelijk gesigneerd, K. Canoba/Cauoba?), gemengde techniek op papier, damesportret 28x34cm. Cond.: G

Schilderij, branding
Resultaat: 1.900 EUR

Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G

Aquarel, Mesdag
Resultaat: 1.500 EUR

Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw met sigaret
Resultaat: 1.350 EUR

F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G

Russisch portret met cactus
Resultaat: 1.100 EUR

Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met hond
Resultaat: 1.100 EUR

Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G

G. Diepeveen, Symfonie Haydn
Resultaat: 875 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, stilleven Symfonie Haydn 50x70cm. Cond.: G

C. Verschuur
Resultaat: 825 EUR

C. Verschuur (Cor Bouter, Gouda 1888 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, polderlandschap met koeien 27x22cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 800 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op kasteel (verso annotatie) 50x36cm. Cond.: G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G

Russisch gesigneerd, stilleven
Resultaat: 800 EUR

Russische School 1952 (onduidelijk A. Tepacunof?), olieverf op linnen, stilleven met fruit, zonnebloem etc. 73x89cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 800 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), oud Gronings poorthuisje

V. Kaplan
Resultaat: 750 EUR

V. Kaplan 2007 (Duitse School), olieverf op linnen, kubistisch stilleven met wodkafles 40x40cm. Cond.: G

Tekening, paard
Resultaat: 700 EUR

Schilderij ca. 1900 (Russische School?) K11B, tekening op papier, paardenstudie 37x25cm. Cond.: G

Schilderij, kermispaard
Resultaat: 650 EUR

Gerard Hordijk (Den Haag 1899 - 1958 Amsterdam), olieverf op linnen, kermisp[aard in de manege 46x33cm. Cond.: G

Schilderij, boten op meer
Resultaat: 650 EUR

Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930, olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G

Schilderij, van Noort
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 60x80cm. Cond.: G

Winter, monogram
Resultaat: 525 EUR

Onduidelijke monogram, olieverf op linnen, Hollands ijspret met vele figuren 60x40cm. Cond.: G

Schilderij, Molenaar
Resultaat: 500 EUR

Johannes Petrus Molenaar (Rotterdam 1914 - ) (leerling van Mastenbroek), olieverf op linnen, havengezicht van Rotterdam 90x50cm. Cond.: G

Drieluik, Madonna met kind
Resultaat: 500 EUR

Zeldzaam handgeschilderd religieuze Tryptichon op papier (naar 15e eeuws voorbeeld) o.a: Sanchus Donatianus, Ave Regina Angelorum, St. Joannes Batista, 55x43x4cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Resultaat: 450 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G

Gouache
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerd Schwitters/Schwetters? ca. 1930 (Duitse School), collage op papier 9x12cm. Cond.: G

C. Noltee
Resultaat: 400 EUR

Cor Noltee (1903 - 1967), olieverf op linnen, vrouw bij huisje 24x18cm. Cond.: G

Martin van Waning
Resultaat: 380 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G

Oude vrouw met bloemen
Resultaat: 375 EUR

H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G

Groot Grieks ikoon
Resultaat: 375 EUR

19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R

Russisch vrouwenportret
Resultaat: 350 EUR

Russische School ca. 1940 (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, damesportret 40x50cm. Cond.: G

P.J.A. Wagemans
Resultaat: 335 EUR

P.J.A. Wagemans (1879 - 1955), olieverf op linnen, Hollands grachtengezicht 45x35cm. Cond.: R-G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x heilige (rood potlood) 25x20cm. en 1x oude boom (rood potlood) 34x21cm. Cond.: G

Schilderij, van Noort
Resultaat: 300 EUR

Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, B. Brugman
Resultaat: 300 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G

Fluweel schilderij
Resultaat: 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd en AE 19e eeuw, olieverf op velours, landschap met diverse putti 130x192cm. Cond.: G

3 Tekeningen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse tekeningen op papier (rood potlood) 16x12cm. , 18x15cm. en 17x13cm. Cond.: G

Schilderij, winter
Resultaat: 275 EUR

Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten olieverf op linnen, winters landschap met bos, paard en koets (restauraties linksboven en rechtsboven) 65x48cm. Cond.: R

J. Mankes
Resultaat: 275 EUR

Jan Mankes ( 1889 - 1920 Eerbeek), houtsnede op papier, kraai 24x18cm. Cond.: G

H. Balman, botters aan de kust
Resultaat: 265 EUR

Hendirkus Balman, olieverf op paneel, bomschuiten en figuren op het strand 20x40cm. Cond.: G

Edzard Koning
Resultaat: 250 EUR

Edzard Willem Koning (Winschoten 1869 - 1954 Den Haag), olieverf op linnen, gezicht op boerderij (verso annotatie familielid E. Th. Yates-Koning) 30x24cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom
Resultaat: 250 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, bomen in de duinen 100x75cm. Cond.: G

Pendant, Wijnberg
Resultaat: 250 EUR

Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G

Aquarel, paard
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd M. Liebermann, aquarel op papier, paard met veulen in de wei 50x50cm. Cond.: G

Schilderij, zomer
Resultaat: 225 EUR

Gesigneerd Hendrik Dirk Kruseman van Elten, olieverf op linnen, landschap met bosgezicht, hooiwagen en schaapskudde 65x48cm. Cond.: G

3 Reisikonen
Resultaat: 225 EUR

Drie ikonen 19e eeuw in goede originele staat met gouddecor (1x plated). Dubbel decor (Rusland, Griekenland) 11-14cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, stilleven. 60x80cm., Cond.:G

Schilderij, vrouw met vogel
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vrouw met papegaai Cond.: G

Schilderij, Alexander de Grote
Resultaat: 220 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School), olieverf op linnen (bedoekt), Alexander de Grote 46x71cm. Cond.: R

Russisch landschap
Resultaat: 210 EUR

Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G

Altmann, Russische landschap
Resultaat: 200 EUR

Russische School ca. 1930 (B. Typbum?), verso Kyrillische tekst, olieverf op paneel, impressionistisch berglandschap met houten huis 58x78cm. Cond.: G

Schilderij, blinde Arabier
Resultaat: 200 EUR

Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G

Nico Benschop
Resultaat: 200 EUR

Nico benschop (1907 - 2001), olieverf op linnen, ruiter op het strand 75x65cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink 1983 nr. 8/150 (1913 - 1966 Enschede), lithografie op papier, boerderij in de sneeuw 40x60cm. Cond.: G

Renard, schaatsen
Resultaat: 200 EUR

N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G

Klaas Bernink
Resultaat: 200 EUR

Klaas Bernink 1979 nr. 56/152, zeefdruk op papier, boerderij in de winter 60x40cm. Cond.: G

Balinese Schone
Resultaat: 200 EUR

Hasim, olieverf op linnen, Indonesische schone 48x32cm. Cond.: G

Schilderij, schelpenvisser
Resultaat: 190 EUR

J.W. van Naerssen?, olieverf op linnen, strandgezicht met schelpenvisser 50x76cm. Cond.: G

Portret van een oude vrouw
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, damesportret met gouden sieraden 60x71cm. Cond.: G

Pieter Scheen
Resultaat: 175 EUR

Oude 2-delige Pieter Scheen Lexicon, Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750-1950 (1970) in goede originele staat 26x7x20cm.

Tekening, mannelijk naakt
Resultaat: 170 EUR

Tekening op papier (rood potlood) 18e eeuw, mannelijk naakt 29,5x18cm. Cond.: G

Schilderij, ruiter te paard
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd Marino (mogelijk Marino Marini 1901-1980), gemengde techniek op papier, ruiter te paard 19x26cm. Cond.: G

Schilderij, A. Wiegmann
Resultaat: 150 EUR

Alfred Wiegman ( 1886 - 1973), olieverf op paneel, vaas met bloemen 60x50cm. Cond.: G

Groot schilderij
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, kopie naar Walter Leistikon (verso) 130x92cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, portret
Resultaat: 150 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, portret 50x40cm. Cond.: G

Landschap, avond
Resultaat: 150 EUR

Henk Reerink (Hengelo), olieverf op linnen, boerderij bij avond met koeien 77x50cm. Cond.: G

Ferdinand Boersma
Resultaat: 150 EUR

Ferdinand Boersma (1906 - 1979 Hengelo), olieverf op paneel, polderlandschap met molen bij avond 25x40cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1880
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd? ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huis en wandelaar 70x55cm. Cond.: G

Schilderij, berglandschap
Resultaat: 145 EUR

O. Schelzia ca. 1900 (Duitse School), verso Zell am Zee, olieverf op paneel, voorstelling met berglandschap en figuren in een boot 27x16cm. Cond.: G

Schilderij, v. Herwaarden
Resultaat: 140 EUR

P.M.F. van Herwaarden ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands plasgezicht bij avond met koeien, schapen en visser 50x70cm. Cond.: G

Geer van de Velde
Resultaat: 140 EUR

Geer van de Velde nr. 38/70 (1898 -1977), lithografie op papier, abstracte compositie 56x38cm. Cond.: G

Landkaart, D. Stoopendaal
Resultaat: 140 EUR

Ingekleurde landkaart 17e eeuw van het Middellandse Zee gebied. De beschrijving van de Reysen Pauli en van de andere apostelen, door D. Stoopendael fecit, ets op papier, vouwnaad iets ingescheurd 45x3...

J. van Delden
Resultaat: 135 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, skutsjes op een meer 19x24cm. Cond.: G

Stilleven
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, stilleven met watermeloen 70,5x97,5cm. Cond.: G

Liggend naakt
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, liggend naakt 50x100cm. Cond.: G

Schilderij met boten
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Franse baai met zeilschepen en figuren 22,5x15,5cm. Cond.: G

Paneel, 1909
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1909, olieverf op paneel, besneeuwd pad 24,5x19cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, boom bij nacht
Resultaat: 130 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch 1914 ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, boom bij nacht 48x40cm. Cond.: G

Schilderij, B. de Vries
Resultaat: 130 EUR

B. de Vries, olieverf op linnen, Hollands ijspret met molen 40x80cm. Cond.: G

H. Lindstädt
Resultaat: 130 EUR

H. Lindstädt (Duitse School), olieverf op linnen, Biedermeier serre met uitzicht op tuin 50x70cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 130 EUR

Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, vos in besneeuwd landschap 60x40cm. Cond.: G

3 Ikonen
Resultaat: 120 EUR

Drie oude ikonen 20e eeuw met bladgoud en voorstellingen van heiligen (handgeschilderd) 19x15cm., 15,7x21cm. en 23x14cm. Cond.: G

Huib Daniels
Resultaat: 120 EUR

Huib Daniels, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, schapen in stal
Resultaat: 120 EUR

J. Hoevner 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schapen en kippen in een stal 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 22x15cm. Cond.: G

Jur. Marinus Beek
Resultaat: 120 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op paneel, poldergezicht met molen 24x18cm. Cond.: G

Robbe, naakt
Resultaat: 120 EUR

Bert Robbe ( 1912 - 2004), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt met kousen 33x22cm. Cond.: G

W. Paradis, Delftse poort
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd (W. Paradis ca. 1950), olieverf op linnen, Delftse poort met Laurenskerk 50x70cm. Cond.: G

P. Renard, stadsgezicht
Resultaat: 120 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 25x19cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Russische School?), aquarel op papier, landhuis 66x44cm. Cond.: G

Monogram H.F.
Resultaat: 120 EUR

Monogram H.F. (Duitse School), olieverf op paneel, hoge kliffen bij ondergaande zon 34x25cm. Cond.: G

Coen Kuijpers, bruggetje
Resultaat: 115 EUR

Cornelis Kuypers ( 1864 - 1932), olieverf op linnen, bruggetje over sloot 24x33cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, portret van een heer 55x68cm. Cond.: M

G. Diepeveen, naar Mondriaan
Resultaat: 110 EUR

Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, kubisme (naar Mondriaan) 70x50cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelend paar 28x22cm. Cond.: G

Aquarel, Voskuil
Resultaat: 110 EUR

Johan Jacob Voskuil (Breda 1897 - ) (o.a Rijkscollectie), gouache op papier, impressionistisch landschap in de trant van Van Gogh 44x65cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G

Ets, Berserik
Resultaat: 110 EUR

Herman Berserik 1977 (Den Haag 1921 2002), ingekleurde proef 2e staat 24 maart 1977 (flessen met zeilschepen), ets op papier 25x20cm. Cond.: G