Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Mechelse stoelen 4216
2 Mechelse stoelen
Startprijs 80 EUR
Hoek speeltafeltje 4217
Hoek speeltafeltje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Eiken commode 4218
Eiken commode

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie secretaire 4219
Mahonie secretaire

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollands buffet ca. 1900 4220
Hollands buffet ca. 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Halkastje 4221
Halkastje

Resultaat:

120 EUR

Chaise Longue 4222
Chaise Longue
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Empire commode 4223
Empire commode

Resultaat:

110 EUR

Frans buffetje 4224
Frans buffetje
Startprijs 180 EUR
Boekenkastje, A'damse school 4225
Boekenkastje, A'damse school
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Penantkastje met opzet 4226
Penantkastje met opzet

Resultaat:

100 EUR

Lederen oren-zetel 4227
Lederen oren-zetel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Naaitafel 4228
Naaitafel

Resultaat:

70 EUR

Mahonie tafel, 19e eeuw 4229
Mahonie tafel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Secretaire 4230
Secretaire
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Mahonie stoel 4231
Mahonie stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Breistoeltje 4232
2x Breistoeltje

Resultaat:

75 EUR

Mahoniehouten fauteuil 4233
Mahoniehouten fauteuil
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Bureau, Amsterdamse School 4234
Bureau, Amsterdamse School

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4235
Antieke spiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Henri Deux tafel 4236
Henri Deux tafel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Bijzettafel, inlegwerk 4237
Bijzettafel, inlegwerk

Resultaat:

30 EUR

Mahonie klaptafel 4238
Mahonie klaptafel
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Glazen salontafel 4239
Glazen salontafel

Resultaat:

30 EUR