Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Broche WG smar parel bril 60
Broche WG smar parel bril
Startprijs 150 EUR
Parelcollier met veeroog 64
Parelcollier met veeroog
Startprijs 100 EUR
Collier bloedkoraal 78
Collier bloedkoraal
Startprijs 120 EUR
Armband 4-rij bloedkoraal 79
Armband 4-rij bloedkoraal
Startprijs 180 EUR
Ring WG ruitvorm briljant 81
Ring WG ruitvorm briljant
Startprijs 400 EUR
Lang snoer koraal 83
Lang snoer koraal
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Ring WG robijn briljant 84
Ring WG robijn briljant

Resultaat:

200 EUR

Parelcollier lang WG slot 87
Parelcollier lang WG slot
Startprijs 100 EUR
Collier + 2 armbanden 88
Collier + 2 armbanden
Startprijs 40 EUR
Zakje bloedkoraal 89
Zakje bloedkoraal
Startprijs 30 EUR
Hanger GG rookkwarts 101
Hanger GG rookkwarts
Startprijs 340 EUR
Broche GG smaragd met been 102
Broche GG smaragd met been
Startprijs 350 EUR
Collier, carneool 104
Collier, carneool
Startprijs 110 EUR
Ring met Carneool 105
Ring met Carneool
Startprijs 150 EUR
Broche GG 106
Broche GG
Startprijs 70 EUR
Streekbroche met haar 107
Streekbroche met haar
Startprijs 250 EUR
Lang collier, 19e eeuw 108
Lang collier, 19e eeuw
Startprijs 625 EUR
Foto hanger, eind 19e eeuw 109
Foto hanger, eind 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Streek hanger, 19e eeuw 110
Streek hanger, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR
2 Kapspelden 111
2 Kapspelden
Startprijs 425 EUR
Slagring GG diamant 127
Slagring GG diamant
Startprijs 100 EUR
Armband zilver 129
Armband zilver
Startprijs 50 EUR
Hanger zilver met onyx 130
Hanger zilver met onyx
Startprijs 25 EUR
Collier zilver fantasie 131
Collier zilver fantasie
Startprijs 25 EUR