Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Mooi Hollands zilveren Empire koffieservies met houten oren op ovale voet, 2e gehalte grootkeur, Jaarletter M: 1922, MT: onleesbaar, oud belastingteken "J", koffiekan: 32x31cm. Cond.: G
Antieke Duitse Boheemse gelobde sauskom met 2 oren en 2 schenktuiten, gemonteerd op onderschotel 19e eeuw, 2e gehalte (13 Lot), MT: onbekend, ca. 384gr., 21x1413cm. Cond.: G
Antieke Duitse zilveren avondmaal-beker rondom voorzien van handgravure. Aan de onderzijde is trembleersteek aangebracht, 835/000, ca. 94gr., 9,5xø8,5cm. Cond.: G
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Bijzonder fraai collier GG 585/000 met staafjes. Klassiek collier met gematteerde staven verlopend in grootte met gekruiste bewerking op de schakel. Breedte 4.5-12.5 mm. Lengte 44 cm ca 40,2 gr
Elegante broche WG 750/000 met briljanten. Mooie broche in een fanatsie veervorm met ca 33 briljanten in diverse grootte, totaal ca 0.50 crt, Grootte broche 54x25 mm ca 11.4 gr
Armband met rozenkwarts en WG 585/000 sluiting met topaas. Sierlijke armband met 3 rijen rozenkwartskralen, cylindervormig gefacetteerd ø 6.8 mm, bevestigd aan een WG sluiting in de vorm van een strik...
Collier van rozenkwarts met WG 585/000 bollen en sluiting en WG 750/000 hanger met briljant. Fraai snoer met cylindervormige rozenkwartskralen, ø 7 mm, verfraaid met 12 WG bolletjes en in het midden ...
Ring WG 585/000 met 3 briljanten. Strakke ring met in het midden een ovale zetting bezet met 3 briljanten, ca 0.08 crt ø 57 , ca 3.15 gr
Ring, WG 585/000 met Amethist. Een strakke ring, breedte 4 mm, met in het midden in een rail gezet 3 caree geslepen Amethisten,ø 50,
Prachtige ring WG 750/000 met briljanten. Grote sierlijke entouragering met 25 briljanten, totaal 0.90 crt. ø rozet 17 mm ø 51 ca 6.35 gr
Design ring WG 750/000 bezet met briljanten. Strakke ring met een rechthoek aan de bovenzijde volledig pave bezet met briljanten. Totaal ca 1.71 crt. W/SI, ø 53, ca 9.3 gr.
Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten...
Ring WG 585/000 met Robijn en diamant. Een rijring, 3,4 mm breed met 3 lichte robijnen en 8 kleine diamantjes, totaal 0.08 crt. ø 50
Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G