Oude electrische kogelklok van Mattel Duitsland, transparante kap is beschadigd 2e helft 20e eeuw 20x26x15cm. Cond.: R
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Oude wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand en bronzen versiering 24x17x12cm. Cond.: G
Oude Capodimonte keramieken Napels tafelklok met blauwglazuur, gouddecor en voorstelling van Leonardo da Vinci 24cm.
Hollandse Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast in goede staat 91cm.
Eikenhouten tafelklok ca. 1920, gemerkt Pfeilkreuz in goede staat 40x23x14cm.
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Duitse Junghans regelateur ca. 1890 in notenhouten kast. In originele staat (geen wormbeval of fineerschades) 106cm.
Duitse Schwarzwald klok ca. 1870 met geschulpte houten omranding en goudbeschildering in goede originele staat 44x46x17cm.
Kleine eikenhouten Wuba Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 70cm.
Duitse Grunderzeit notenhouten Junghans regelateur ca. 1890 85cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwalder schoolklok met slagwerk (dekglas mist), deurtjes missen 15xø28cm. Cond.: R
Duitse eikenhouten regelateur ca. 189o, Jugendstil in goede staat 115cm.
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Grote Franse antieke marmeren pendule met Brocot visible uurwerk (uurwerk zit los en wijzer af). Marmer onbeschadigd 31x54x16cm. Cond.: R-G
Oude notenhout fineer tafelklok met maanstand 2e helft 20e eeuw met bronzen ornamenten 26x15x13cm. In zeer goede staat.
Oude Engelse pubklok ca. 1920 met opdraaiveer en mooie omlijsting (zonder slagwerk) 13xø40cm. Cond.: G
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oud keramieken klokkenstel met Hollands blauw decor 20e eeuw, genummerd 508 en made in Germany 29x10x8cm. en 31x17x8cm. Cond.: G
Grote gietijzeren klok ca. 1880. Uurwerk defect, verder in goede staat 47cm. Cond.: R
Grote Duitse notenhouten tafelklok met halfuurslag en messing beslag ca. 1880 (Junghans). Torentje mist 53x30x16cm. Cond.: G
Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.
Franse stijl klok (Oeuil de Beuff) 2e helft 20e eeuw 51x40x13cm. Cond.: G