Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met mechaniek, voorstellend Adams offer. De engel, het kopje van de bok en arm van Adam bewegen. Kwartierslag op dubbele bel met wekkerfunctie. Wijzerplaat verso gesigneerd....

Porseleinen klok
Resultaat: 140 EUR

Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.

Klokkenstel
Startprijs 150 EUR

Frans klokkenstel ca. 1870 van marmer met compositie metaal "Le Matin", bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Boog mist, pijl kapot en barst in marmer. 58x29x18cm. en 40x18x10cm. Cond.: R

Friese stoelklok
Startprijs 600 EUR

Grote 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker in goede originele staat (1 stukje verf van de wijzerplaat af) 73x33x27cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Hollandse 19e eeuwse Friese staartklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat (barst in slingerkast) 140x42x20cm. Cond.: R-G

Koekoek met kwartel
Startprijs 170 EUR

Duitse kokekoeksklok ca. 1920 met kwartierslag en kwartel in goede staat 60cm.

Wandklok, Lenzkirch
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Duitse wandklok (schoolklok) met Lenzkirch uurwerk en halfuurslag op gongveer. Omlijsting gemoderniseerd en functies niet getest Cond.: R-G

Comtoise
Startprijs 125 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G

Klok, belvorm
Startprijs 300 EUR

Bronzen 19e eeuwse belklok ca. 1870 Frankrijk met 8-daags uurwerk in goede originele staat 25x16x10cm.

Friese staartklok
Resultaat: 300 EUR

Hollandse Friese staartklok ca. 1800 met maanstand, wekker, kwartierslag en lange kast in originele staat 140x36x23cm. Cond.: G

Vogelkooi, klokje
Startprijs 250 EUR

Oud messing vogelkooi klokje ca. 1920. Functies niet getest, verder in goede staat 23xø10cm.

Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR

Oude vernikkelde vogelkooitjes-klok ca. 1930. Functies niet getest, verder in goede staat 14xø6cm.

Vogelkooitje, klok
Startprijs 220 EUR

Oud Duits vogelkooi klokje ca. 1930, gemerkt Kaiser Germany, functies niet getest 13xø6cm. Cond.: G

WM Warmink
Resultaat: 140 EUR

Grote Warmink tafelklok met Westminster uurwerk 2e helft 20e eeuw met wortelnoten kast, bronzen beslag, kwartier slagwerk met 8 hamers op gongstaven 43x26x20cm. Cond.: G

Schilderij klokje
Startprijs 180 EUR

Prachtige antieke messing plated bureauwekker in schilderspalet ca. 1900 in goede staat 27x13x9cm.

Comtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 150cm.

Friese stoelklok
Resultaat: 80 EUR

Kleine Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in goede staat 50x27x16cm.

3 Klokjes
Resultaat: 50 EUR

Drie klokjes 2e helft 20e eeuw: 1x barokstijl, messing Schmid, Engelse stijl Quartz klokje, Roger Lascelles London 11cm. 1x History Craft (kunststof) 12-22cm. Cond.: G

Klokje, Engelse stijl
Resultaat: 50 EUR

Intarsia klokje, Franz Hermle, 18x11x20cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met bruidskrans en eiken kast in goede originele staat 140cm.

Lantaarnklok
Resultaat: 160 EUR

Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag en hamer op bel 37x17x15cm. Cond.: G

Ronde klok, 2-gewichten
Resultaat: 60 EUR

Oude Warmink meidenklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag in goede staat 84cm.

3555
Resultaat: 135 EUR

Keramieken pendule ca. 1870 met 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag en ornametuur in goede staat (compositie metaal) 38x22x12cm.

Franse klok
Resultaat: 60 EUR

Franse stijl klok (Oeuil de Beuff) 2e helft 20e eeuw 51x40x13cm. Cond.: G