23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

Comtoise
Resultaat: 140 EUR

Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw , met harpslinger. In goede staat 148x25x15cm.

Wortelnoten tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok 2e helft 20e eeuw met halfuurslag op 2 bellen in goede staat 27x19x13cm.

Tafelklok Art Deco
Startprijs 20 EUR

Junghans klok
Resultaat: 30 EUR

Klokje met wekker
Startprijs 50 EUR

Deel van een klok met wekkeruurwerk ca. 1900 26x23x10cm. Cond.: G

Klokje met muziek
Startprijs 30 EUR

Oud Schmidt klokje met speeldoosje, Neuchatel model 2e helft 20e eeuw (verf laat los) 18cm. Cond.: R

Jaarpendule, Schulz
Startprijs 20 EUR

Oude messing jaarpendule uit Duitsland ca. 1950, gemerkt Schutz (functies niet getest) 22x13x11cm. Cond.: R

Hangklok
Startprijs 30 EUR

Engelse eikenhouten wandklok ca. 1920 in goede staat 54cm.

Regelateur Taiwan
Startprijs 80 EUR

Gestoken wekker
Startprijs 80 EUR

Duitse Kienzle houtgestoken wekker-barometer klok ca. 1900 in goede staat 69cm.

Regelateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Kienzle regelateur 85cm. Cond.: R-G

Sallanderklok
Startprijs 25 EUR

Oud Hollandse eikenhouten Sallandse wandklok 2e helft 20e eeuw met bronzen monturen 56cm. Cond.: G

Zaanse klok
Startprijs 25 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met atlas, bel en bronzen ornamenturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 46cm. Cond.: G

Pendule, vrouw met vogels
Resultaat: 400 EUR

Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.