Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Koperen houtbak 2047
Koperen houtbak

Resultaat:

30 EUR

Secretaire Holland 1760-1780 3346
Secretaire Holland 1760-1780
Startprijs 1.000 EUR
Balustervormige vaas 4479
Balustervormige vaas
Startprijs 180 EUR
Tafelklok 3040
Tafelklok
Startprijs 380 EUR
Salontafeltje 3155
Salontafeltje
Startprijs 50 EUR
Miniatuur linnenkastje 3182
Miniatuur linnenkastje
Startprijs 90 EUR
24-delige messenset 928
24-delige messenset
Startprijs 50 EUR
Sleutelkastje, fruit 2221
Sleutelkastje, fruit
Startprijs 40 EUR
Roodkoperen doofpot 2421
Roodkoperen doofpot
Startprijs 50 EUR
Reiswekker, kwartierslag 1370
Reiswekker, kwartierslag
Startprijs 500 EUR
3x Religieus in lijst 2154
3x Religieus in lijst
Geen vanafprijs
Ovaal zilveren tablet 747
Ovaal zilveren tablet
Startprijs 80 EUR
Meissen wandbord 4288
Meissen wandbord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren wijnflesonderzetter 202
Zilveren wijnflesonderzetter

Resultaat:

100 EUR

Bijbel met zilveren slot/hoekstukken 927
Bijbel met zilveren slot/hoekstukken
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Porseleinen lamp 4348
Porseleinen lamp

Resultaat:

50 EUR

Pillendoosje 745
Pillendoosje
Startprijs 100 EUR
Pillendoosje 744
Pillendoosje
Startprijs 100 EUR
Aquarel, J.H. Weisenbruch 352
Aquarel, J.H. Weisenbruch
Geen vanafprijs
Nijgh 351
Nijgh
Geen vanafprijs
3x Pentekening 1073
3x Pentekening
Geen vanafprijs
Secretaire 3125
Secretaire
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Majolica bloempot 4228
Majolica bloempot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie kuifstoel 3348
Mahonie kuifstoel

Resultaat:

250 EUR