03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

Paneel, jager 1209
Paneel, jager

270 EUR

Armband 38
Armband

130 EUR

Pepermuntdoosje 19
Pepermuntdoosje

100 EUR

Bi-color ring 9
Bi-color ring
Startprijs 1.000 EUR
Stilleven 1200
Stilleven

165 EUR

Keizer 1193
Keizer
Startprijs 880 EUR
Bronzen beeld, manfiguur 4035
Bronzen beeld, manfiguur
Startprijs 1.100 EUR
Wit platelen beeld Lejan 4128
Wit platelen beeld Lejan
Startprijs 175 EUR
Wijnglas 19e eeuw. 4120
Wijnglas 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR
Eendeurs broodspinde 3343
Eendeurs broodspinde
Startprijs 1.300 EUR
Tapijt Armanibaft 300x180cm. 3336
Tapijt Armanibaft 300x180cm.
Startprijs 250 EUR
Opaline vaas 4109
Opaline vaas
Geen vanafprijs
Parfumflesje 208
Parfumflesje
Startprijs 175 EUR
notenhouten tweedeurs vitrinekast 3160
notenhouten tweedeurs vitrinekast

150 EUR

Ongesigneerd landschap 1156
Ongesigneerd landschap
Startprijs 100 EUR
Jaap van Kregten, Twentsch interieur 1147
Jaap van Kregten, Twentsch interieur
Geen vanafprijs
Zilveren beugeltasje 2199
Zilveren beugeltasje
Geen vanafprijs
Lievin Herremans 1359
Lievin Herremans
Startprijs 1.100 EUR
Schilderij, boten 1140
Schilderij, boten
Geen vanafprijs
bloemstandaard 3116
bloemstandaard
Startprijs 60 EUR
Meissen wandbord 4288
Meissen wandbord
Startprijs 100 EUR
Afrikaans masker 4057
Afrikaans masker
Startprijs 150 EUR
2 Bronzen vazen 4050
2 Bronzen vazen
Startprijs 60 EUR
Friese staartklok 3073
Friese staartklok

240 EUR