Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.
Bronzen beeld van manfiguur voorstellende "Lorenzo de medici" gem. Rolland a Paris 19e eeuw, 30x11x13cm
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd J.H. Keizer, olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier en figuren, 40x60cm. Cond.: U
Bi-color ring 585/000, bezet met briljant W/VVS 0.50 ct.,Ø55 .,2.6 gr.
Groot Duits handbeschilderd pronkwijnglas met Duitse levensspreuk "Des lebens sonnenschein, ist Trinken, Lieben, Fröhlich sein". Eind 19e eeuw, klein chipje aan de voet. 26xø14cm.
Kristalglazen parfumflesje Hollands met GG hals 585/000, eind 19e eeuw. stopje ontbreekt. Minimale chip. H.:9cm.
Ongesigneerd landschap, olieverf op linnen, 40x60cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, Twentsch interieur, 63x46cm. Cond.: U
Zilveren beugeltasje 800e. mooie gave tas met uitgewerkte beugel gedecoreerd met bloemen en zwart stoffen tas. ca 18x30cm
Lievin Herremans (Brugge 1858 - 1907 Brussel), olieverf op paneel, interieur met een naakte vrouw, 23,5x36cm. Cond.: U
Groot meissen wandbord, teichert,omstreeks 1900 met ui decor Ø 35cm.Cond.:U
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G