Delfts 3 delig kaststel van keramiek, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd. Cond.: G
Inka Klinckhard comp. van handen (klei). 21x11x11cm. Cond.: U
4 Grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.
Aardewerken petit four stelletje. houder met 20 schoteltjes. gem. Fayence fabriek Arnhem Holland. 1e helft 20e eeuw. Cond.: G
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G
Keramiek vaas 2e helft 20e eeuw. gemerkt. (pelikaan afgeb. en genummerd). 30xØ13cm. Cond.: G
Kapitale porseleinen vaas, ballustervormig met rode gloed overlopend in beige.Eind 20e eeuw. H.100, Ø47 cm.
6 Bekers Engels Viktorian porselein 1890 in chinese stijl gedecoreerd. 4,5xØ4,5cm.
Vaas Flora Gouda Holland Rimini (plateel) gesig. J.B. 29xØ16cm. Cond.: U
Gouda plateel vaas Unica decor W.V. 34. Begin 20e eeuw. 42xØ17cm. Cond.: G
E. Patris aardewerken portret op marmeren voet(beschadiging aan neus). 38x11x13cm. Cond.: R
Ongesig. aardewerken kunstvoorwerp 2e helft 20e eeuw. 22x35cm. Cond.: G
13 Delen glaswerk. 1x Boheems gegraveerd schaaltje (blauw decor), 2 chipjes. 2x14cm. 1x Art Deco dekselschaal, 1 chip. 17xØ16cm. 1x dekselschaal Art Deco 12xØ19cm. . 10x glazen met goudrand. 5xØ10cm.
2 Toiletsets 1e helft 20e eeuw. 12 delig glaswerk waarvan 2 licht beschadigd. Cond.: G