Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

4 Blauwe borden 4472
4 Blauwe borden
Geen vanafprijs
Kaststel 3 delig 4473
Kaststel 3 delig
Geen vanafprijs
Inka Klinckhard comp. van handen 4474
Inka Klinckhard comp. van handen
Geen vanafprijs
4 Grote rijstkommen 4475
4 Grote rijstkommen
Geen vanafprijs
Petit four stelletje 4476
Petit four stelletje
Geen vanafprijs
Verkocht
Beeld jongedame 4477
Beeld jongedame

Resultaat:

60 EUR

Keramiek vaas 4478
Keramiek vaas
Geen vanafprijs
Balustervormige vaas 4479
Balustervormige vaas
Startprijs 180 EUR
6 Porseleinen bekers 4480
6 Porseleinen bekers
Geen vanafprijs
Vaas Flora Gouda Holland Rimini 4481
Vaas Flora Gouda Holland Rimini
Geen vanafprijs
Verkocht
Gouda plateel vaas 4482
Gouda plateel vaas

Resultaat:

100 EUR

Gouda plateel vaas. 4483
Gouda plateel vaas.
Geen vanafprijs
Verkocht
Huisdraak 4484
Huisdraak

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Priester 4485
Priester

Resultaat:

100 EUR

E. Patris aardewerken portret 4486
E. Patris aardewerken portret
Geen vanafprijs
7 Delen aardewerk 4487
7 Delen aardewerk
Geen vanafprijs
6 Delen aardewerk 4488
6 Delen aardewerk
Geen vanafprijs
Kutani rijstkom 4489
Kutani rijstkom
Geen vanafprijs
3 Delen aardewerk 4490
3 Delen aardewerk
Geen vanafprijs
Aardewerken kunstvoorwerp 4491
Aardewerken kunstvoorwerp
Geen vanafprijs
Apenkoning 4492
Apenkoning
Startprijs 100 EUR
13 Delen glaswerk 4493
13 Delen glaswerk
Geen vanafprijs
Verkocht
2 toiletsets 4494
2 toiletsets

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen karaf 4495
Glazen karaf

Resultaat:

50 EUR