Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

03. Aprilveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 april 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tiffanylamp 5406 2219
Tiffanylamp 5406

Resultaat:

200 EUR

3 Tinnen maten 2092
3 Tinnen maten
Startprijs 175 EUR
Porseleinen beeld 2187
Porseleinen beeld
Startprijs 160 EUR
Mahoniehouten wieg 2354
Mahoniehouten wieg
Startprijs 150 EUR
Kunstwerk diverse hoofden 2345
Kunstwerk diverse hoofden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Haardbokken 2308
2 Haardbokken

Resultaat:

100 EUR

Bronzen siervaas 2242
Bronzen siervaas
Startprijs 150 EUR
Vaas, gegoten messing 18e eeuw. 2133
Vaas, gegoten messing 18e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Grote messing ketel 2001
Grote messing ketel
Startprijs 150 EUR
Gietijzeren spaarpot 2244
Gietijzeren spaarpot
Startprijs 125 EUR
Tiffany lamp 2029
Tiffany lamp
Startprijs 125 EUR
Hollandse bijbel met zilveren slot 2016
Hollandse bijbel met zilveren slot
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Pop A.M. 390 2353
Pop A.M. 390

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Messing vazen 2286
2 Messing vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
1 doosje 2036
1 doosje

Resultaat:

30 EUR

Houten staande asbak 2051
Houten staande asbak
Startprijs 110 EUR
Crucifix 2380
Crucifix
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Petroleum lamp 2341
Petroleum lamp

Resultaat:

190 EUR

Schildpad doosje 2334
Schildpad doosje
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote bronzen wandluster 2314
Grote bronzen wandluster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote bronzen staande lamp 2312
Grote bronzen staande lamp

Resultaat:

160 EUR

Griekse brasero 2311
Griekse brasero
Startprijs 100 EUR
Messing voorstelling 2306
Messing voorstelling
Startprijs 100 EUR
Koperen snuitschaar 2245
Koperen snuitschaar
Startprijs 100 EUR