Bijzonder psalmenboek uit Brussel met origineel lederen kaft en rug en origineel messing beslag, 18e eeuw, in goede staat (scheur in zijkant van de rug), 48x3x11,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse speeldoos met cilinder 19e eeuw, functies getest speelt prima, hout met oude bierverf beschilderd, 38x20x12cm. Cond.: G
Grote Tiffany hanglamp met bloemdecor en bronzen afwerking. 3 fittingen 55xØ40cm.
Prachtige hangende petroleumlamp omstreeks 1910, gegoten messing brons gepatineerd, met groen opaline kap en walmvanger, met aan de zijkanten 3 x over 3 kaarsenhouders waarvan er eentje los zit, lamp...
11 Oude porseleinen pijpen in goede staat, eind 19e/begin 20e eeuw, Duitsland en Nederland met veel wildvoorstellingen, div. afm. Cond.: U
Grote staande bronzen lamp midden 20e eeuw, met 2 stijgerende paarden, H:92cm. Later op elektriciteit omgebouwd.
Messing handgedreven wierookvaatje op staande voet, 18e eeuws. Met engelenhoofdjes en bloemmotief bewerkt
Pop Armand Maseille (Germany 390 A.10.M.),met porseleinen hoofd ,originele kleertjes. H: 55cm.
Grammofoon met koperen tuit en houtsnijwerk, 20e eeuw, 75x83x42cm. Cond.: G
Antieke bijbelstandaard van messing, 19e eeuw, daarbij 2 oude bijbels, 42x32x30cm. Cond.: U
Antieke messing kaarsenkandelaar met leeuwenvoetjes, 18e-19e eeuw, in zeer goede staat, 38xø14cm. Cond.: U
Oude kerkelijke misbel ca. 1900 met gotisch motief van koper, 20x19x17cm. Cond.: U
Grote bronzen wandluster met bronzen vrouwenfiguur, midden 19e eeuw. H:70cm.
3 Duitse porseleinen pijpen, eind 19e eeuw/begin 20e eeuw, 81xØ12cm, 65xØ10cm en 59xØ8cm. Cond.: U
Antieke tinnen bierpul met handvat en deksel, begin 1800, 20x14x11cm. Cond.: G
Oude blikken auto de Baron 540 met opwindmechaniek van DBG Blechspielwaren, gesigneerd mbh. Onbespeeld in originele doos, 33x12x12cm.
Antieke speeldoos Duitsland, 19e eeuw van gelakt hout, bevat 2 speelplaten, speeldoos speelt prima (1 tand kapot), deksel mist, 19,5x17,5x11cm. Cond.: R
Originele Annette Himstedt pop genaamd Lona, in originele doos met certificaat 1993/1994. L:75cm, Cond.: G, nieuwprijs 500 euro
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Kavel met 52 zilveren munten. 35x zilveren guldens Juliana, 1x kwartje '54, 1x 10G munt '70, 10x zilveren rijksdaalders Juliana, 4x "dubbele kop" rijksdaalders '80, 1x "dubbele kop" gulden '80.
Sculptuur Orpheus met de leeuw, bronskleurige legering, 49x30cm.
9 Oude pijpen begin 20e eeuw, veel Schwarzwald( Duitsland), div. afm. Cond.: U
3 Oude lijsten begin 1900. 1x houten lijst met goud en leeuwekoppen eind 19e eeuw 18,5x2,5x1,5cm. 1x houten lijst Art Nouveau van tropisch hout met goud. 27x18x1,5cm. 1x koperen lijst Art Deco met bla...
Art Deco lampekap, metaal met glas, Amsterdamse school, gebrandschilderd, 18xØ13cm. Cond.: G
Grote koperen kloosterkan 18e eeuws met ornamenten ,van latere datum, 65xø35cm.
2 Duitse porseleinen pijpen, begin 20e eeuw, 55xØ8cm. en 60xØ9cm. Cond.: U
Oud Afrikaans beeld van tropisch hout en een rokje van touw. Cond.: G
Tas met 5 barok ornamenten, 18e eeuws Duitsland, ca. 20x11cm per deel, Cond.: U
2 Nieuwe piramidevormige windlichten voor binnen of buiten 30x30x80cm.
Roodkoperen appelketel, Biedermeier ca. 1860, met geelkoperen knop/greepje, 30xø38cm.
Keukenrekje met blank grenenhouten kast. 12 aardewerken bakjes voor kruiden met Nederlandse opschrift 40x13x58cm.
Zwarte gietijzeren kolenkit op 4 poten, fraai gietwerk met een hoofd van een dier, eind 20e eeuw, 55x37x32cm.
Zwarte gietijzeren haardset-standaard in de vorm van een staande man met anker en turfschep, eind 20e eeuw, 69x44x27cm.
Kerkelijke 5-armige kaarsenstandaard van messing, 19e eeuw, 51x43xø14cm. Cond.: U
2 Antieke tinnen theepotten met deksels, 19e eeuw, 20cm. en 17cm.
Oude radio (volksempfänger), WO II Duits, 40x28x16cm. Cond.:G (rugwand ontbreekt)
Grote gietijzeren staalsnijpers (fabriek Schuttersveld 1920-1930) om stof te snijden, 47x54x50cm. Cond.: G
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende twee kraanvogels met bloemen, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 75x46x4cm. Cond.: U
Roodkoperen ketel op comfoor van massief messing gietwerk, ca. 1860, 42x32cm.
Doos divers antiek kastbeslag en ornamenten en doos oude sloten en sleutels
23 Goederenwagons, waaronder Minitrix modelnr: 3167, 3172, 3227, 3503,3504, 3506, 3518,3530,3535, 3537, 6623. Roco modelnr.: 2302, 2x2307, 2308, 2309, 2311, 2317 ,2318, 2319, 2366, 37502. en Fleischma...
Geelkoperen peerketel anno 1880, Nederlandse herkomst, 28x27x20cm. Cond.: G
Jonge opgezette vos zittend op boomstronk, 34x38x28cm. Cond.: G
Staande bronskleurige messing lamp. Lamp is in diverse vormen te verstellen (leeslamp, schemerlamp). Met geintegreerde dimmer, Cond.: U
Koperen ketel op staand komfoor met messing poten en ornamenten ca. 1900, 65x25cm. Cond.: G
Antiek Mechels bijbeltje met sloten, eind 19e eeuw, 15x10x3,5cm. Cond.: U
Antiek houten sigarenhouder met messing band, begin 19e eeuw, 21x3,5cm.
Dubbelzijdige speculaasplank van iepenhout, 18e eeuw, met afbeeldingen van een man en vrouw. 56,5x22,5cm. Cond.: R
Dinky Toys, nr. 14A, "B.E.V. Truck", Dinky Toys nr. 25Y "Jeep", Dinky Toys nr. 253, "Daimler Ambulace"
Wijwater emmer, messing gegoten, Frankrijk ca. 1870. Handgreep uitlopend in kruisjes, 25xø18cm.
Karabijn herkomst Ankara Turkije 1934, onklaar gemaakt voor gebruik. L.:125cm.
Karabijn herkomst Ankara Turkije 1937, onklaar gemaakt voor gebruik. L.:125cm.
Boek met karikaturen; Histoire de France Tintamarresque. Cond.: G
2 Bronzen gegoten kaarsenstandaards, 20e eeuw, 38,5x14x14cm. Cond.: G
Dubbelzijdige iepenhouten speculaasplank met afbeeldingen van een man en een vrouw, 19e eeuw, 36x12,5x2cm.
2 Decoratieve cavalerie trompetten van koper, 20e eeuws, 40cm. en 27cm. COnd.: U
Goudkleurige lijst met gipsen ornamenten, ca. 1950, doekmaat 40x50 cm.
2 Tas beugels begin 1900. 1x Jugendstil (bakeliet) 15,5x10x2cm. 1x Aziatisch (bakeliet) 16x10x2cm.
Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U
Antieke petroleumlamp van opalineglas ca. 1900 met handbeschilderde voorstelling van edele dame. Glazen lampeglas van latere leeftijd, 80xø16cm. Cond.: G
4 Kleine benen doosjes ca. 1960, 1x cilindrisch loddereindoosje gegraveerd met wereldkaart 4xØ3,2cm, 1x snuifdoosje compleet uitgewerkt met messing sluiting 3,5xØ3cm, 1x snuifdoosje uitgewerkt en gegr...
2 Chinese doosje messing/zilverkleurig compleet opgelegd met figurendecor, ca. 1950/1960. Ronde doosje: 7,5xØ6,5cm. Ovale doosje: 6,5x4,5x2,5cm.
Staande petroleumlamp op tinnen voet. Groen glas en petroleumpot, geëtste glazen koepel. H: 53cm.
Dinky Toys, Meccano LTD nr. 289, "Routemaster Bus" en Dinky Toys, Coventry Climax, "Fork Lifttruck"
Dinky Toys, nr. 103 "Spectrum Patrol Car", Dinky Supertoys, nr. 965 "Euclid Rear Dump Truck"
Oude teddybeer van pluche, 50-er jaren, armen en benen zijn verstelbaar, 75x38x20cm. Cond.: G
Ramensproeier van geelkoper en hout op ronde voet, ca. 1900, H:82cm. Cond.: G
Pop van papier-mache (gezicht overgeschilderd) met stoffen lichaam, originele kleertjes, echt haar en leren schoentjes, naam onleesbaar. 51x21x10cm. Cond.: R