Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Henk Schuring (1927 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie, 80x110cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op linnen, terrasgezicht van Middelburg, 100x80cm. Cond.: U
Gesigneerd Corneille, houten beschilderde sculptuur, olieverf op hout, 86x50x12cm. Cond.: U
Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G
Bernard van Vlijmen (geb. Den Haag 1895), olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen, 50x60cm. Cond.: U
Meervelden icoon, Russisch 2e helft 19e eeuw. vlnr: Kazansnaja, Verrijzenis, Nicolaas, 6 Heiligen, Joris en de draak, Parasneva, Apostel.31 x 27 cm.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap bij avond, 44x59,5cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Jan Jans (1893 - 1963 Almelo), olieverf op linnen, landschap met werkende boer, 30x40cm. Cond.: U
S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U
Itskes 20e eeuw, olieverf op linnen, bloemenpracht, 60x80cm. Cond.: U
Gesigneerd PereHi?, olieverf op linnen, Italiaanse school, 41x58cm. Cond.: R
Stevens, olieverf op paneel, landschap met bloeiende bomen, 50x70cm. Cond.: U
Frans Baaijens (Enschede 1896), olieverf op linnen, de dinkel, 50x70cm. Cond.: U
Huib Daniels, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G
Wassily Kandinsky,kleurenhoutsnede, "Orientalisches"Literatuur:Roethel Nr.106, 12x19cm.
Alberto Giacometti (1901-1966)Litho uit mei 1961, herkomst: Galerie Maeght,Paris.
J. Baure, olieverf op linnen, bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U.
Henk ten Cate (1867 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met molens 18x24cm. Cond.: U
Ongesig. olieverf op linnen, groot bloemstilleven 90x120cm. Cond.: U
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, stilleven, 13x18cm. (zonder lijst), Cond.: U
Naar Constant Artz, 20e eeuwse kopie, olieverf op paneel, eenden aan de waterkant, 30x40cm. Cond.: U
Omgeving Johannes Rosierse, olieverf op paneel, vrouw bij kaarslicht, 18x25cm. Cond.: U
Evert Jan Ligtelijn (1893 Amsterdam), olieverf op linnen, plasgezicht met molen, 58x44cm. Cond.: U
Andries Verleur (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, polderlandschap met molen, 30x40cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, Usselo 45x34cm. Cond.: U
Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U
J. de Vos, olieverf op linnen, polderlandschap met vissers, 50x70cm. Cond.: U
Tom Ancone (1919-2002 Oldenzaal), bloemstilleven 40x50cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op linnen, rozenstilleven, 32x50cm. Cond.: R
J. v.d. Laan, olieverf op linnen, rozenstilleven, 50x60cm. Cond.: U
Meinert Volkers (Enschede 1927 -), olieverf op paneel, zomers abstact landschap, 49x40cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met koeien, 40x60cm. Cond.: U
Blauwe P.A. Scheen Lexicon met fotoafbeeldingen van schilderijen. Cond.: G
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren. 50x60cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, rivierlandschap 100x80cm. Cond.: U, gesign.R.van Dijk.
Fernand Leger, litho op papier, 23/100, abstracte compositie, 26x36cm. Cond.: U
Bob Denneboom (1909-2001, pastel op papier, zittend naakt, 57x95cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882-1950 Enschede), pastel op papier, Usselermeer, 37x80cm. Cond.: U
Pieter Arie Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), olieverf op paneel, bij de UsselerEs, 24x18cm. Cond.: U
Gesigneerd van Holten, olieverf op linnen, winterlandschap met figuren, 50x60cm. Cond.: G
Charles Monstin, kleurets op papier, Place du Vertie Parijs 225/500, 31x23cm. Cond.: U
Bernard Medema, olieverf op paneel, Drentsche boerderij, 28x18cm. Cond.: U
Gesigneerd Fulton 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollandse VOC schepen, 40x50cm. Cond.: U
Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U
Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende fazant, 50x70cm. Cond.: U
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, sneeuwlandschap Twente, 40x50cm. Cond.: U
Willem de Zwart (Den Haag 1862 - 1931), houtskool opgehoogd met wit, tekening op papier, landschap, 16x12cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh, Zierikzee proefdruk, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U
Ongesig., olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht 24x18cm. Cond.: U
Mediterraans landschap, olieverf op linnen, 22x35cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kust met schepen. 60x90cm. Cond.: U
M. Prieger (Duitse school ca. 1900), olieverf op linnen, nachtelijk landschap, 31x59cm. Cond.: U
Zeefdruk, Arthur Bernhard, voorstellend: twee abstracte naakten. Cond.: uitstekend, 32x 43cm.
Louise Hartman (1905-1970), olieverf op linnen, schapenkooi met herder, 40x50cm. Cond.: U
Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, bloemstilleven, 13x18cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bloemstilleven 30-er jaren
Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R
Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G
Ongesigneerd, 4x olieverf op paneel, 2x staand naakt 20e eeuw, 68x34cm en 49x32cm. Cond.: U, 2x portret 50x80cm. en 45x61cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen, 40x50cm. Cond.: U
4 Portretten 1x gesigneerd Josef Sante, olieverf op paneel, 48x61cm, 46,5x38cm, 50x42cm en 75x38cm. Cond.: U
Gesig. M.V. Schaardenburg, 4x krijttekeningen op papier 50x60cm. mooie kwaliteit Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (naar Hundertwasser), aquarel op papier, 39x21cm. Cond.: U
2x Cees Blessing (Bussum), schors op paneel, schorscollages, 30x19cm. Cond.: U
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
Hand ingekleurde gravure op papier uit ca. 1895, "Eagle Owls", 15x19cm. Cond.: G
Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm
Franse litho 20e eeuw, "Chasse avec chien d'Arret", 36x28cm. Cond.: U
Gesig. v.d. Linden, olieverf op linnen, vaas met orchideen. 24x30cm. Cond.: G
Pieter Arie Nijgh, Kerkingang Enschede, ets op papier, 31x25cm. Cond.: U