Jan Toorop (1920), prent op papier, koptische vrouw, 22,5x27cm. Cond.: M
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Gesigneerd, gemengde techniek op papier, 2 werken van Japanse Geisha's, 18x25cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U