Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.
Bronzen harlekijn met hoge hoed en puntmuts. Gesigneerd L. Mignon met gietstempel Bruxelles. H.: 53cm.
Paar bronskleurige figuren ca. 1900.musiserende dame, gesign.Musique,Par Ranooulet.
Bronzen sculpture van een jongen met bloem, eind 20e eeuw, H.:46cm.
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een knielende vrouw, 72x27x27cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, 50x17x13cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, is gelijmd, 31x22x12cm. Cond.: R
Afrikaans houten beeld van een zittende vrouw met pot, 16,5x10x10cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een staande vrouw met 2 kinderen, 64x15x20cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met kralenketting rond de heup. Rechtervoet gelijmd, 44x12x12cm.
Afrikaans houten beeld van een staande man, 68x14x14cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld met stoffen banden rond de armen, 55x12x13cm. Cond.: G
Houten beeldje met 3 fantasiefiguren, 39,5x17x7cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker, gezicht beschilderd, 35x19x11cm. Cond.: G
Afrikaans houten masker met kralen gedecoreerd, 32x18x9cm. Cond.: G
Klein bronskleurig beeldje van zink voorstellend een clown, eind 20e eeuw, H:17cm. Cond.: G
Sculptuur van een drinkebroer gemaakt van legering. Bij het rechterbeen van de man zit een olielampje verwerkt die het nog doet, ca. 1940, Cond.: R/G, 19x18x10cm.
Bronzen Corpus Christie aan notenhouten kruis, Frankrijk ca. 1880. 65x40cm.