Armbandhorloge GG, gemerkt Longines, met seconde aanwijzing,totale lengte 24cm, met schuifband.47.1 gr.
Ring RG 585/000 met een robijn 1.0 ct.,in een zeer goede kleur, en briljanten W/VSI 0.75 ct.,Ø54, 4.9 gr.
Zakhorloge RG 585/000 TA, 3 deksels, mooi bewerkte buitenkant, wijzerplaat met secondenaanduiding, 90.7 gr.
Ring PL 950/000 en GG 750/000 met een briljant W/VSI 0.20 ct.,Ø 56,5.2 gr.
Akoya kweekparel collier met sluiting WG 750/000 bezet met 6 akoya parels en een robijn,L. 38cm., met met fijne zwarte en witte akoya arels 5-8 mm.
Hanger WG 585/000 met diamanten 8/8 W/SI tezamen 0.60 crt,en een rond gefaceteerde smaragd 0.33 ct, 2.7 gr.
Ring GG585/000 ø61mm,bezet met een grote roosdiamant, eind 1900. 2.2 gr.
Kavel Robijnen 13.75 ct.,ca. 50 stenen Siam, zeer goede kleur, foto gelijk
Choco bruine tahiti-parel oorstekers GG 585/000 ,ø12.5 mm, 6.5 gr,
Briljant-Akoyaparel oorstekers,GG 585/000 met ieder 2 akoyaparels 6 mm., en briljanten W/SI 0.14 ct., L.40 mm.,6.4 gr.
Oorstekers WG 585/000 met ieder twee akoyaparels 6 en 8 mm.,en briljanten W/SI 0.22 ct.,L.28 mm.,7.6 gr.
Akoya parel collier 3 rijig Slot WG 585/000. Zwarte akoyaparels 4 mm.,L.39 cm.
Ring GG 585/000 met een robijn,smaragd en saffier carre en 2 briljanten W/SI 0.10ct.,Ø 53, 2.9 gr.
Kavel Robijnen 3.08 ct. Garnitur 8 stenen, Siam zeer goede kleur (foto gelijk)
Kavel Robijnen 2.56 ct., garnitur 7 stenen zeer goede kleur.foto gelijk
Robijnring WG 750/000 met 9 fijne gefacceteerde robijnen samen 0.82 ct. in zeer goede kleur, Ø 55,2.7 gr.
Camee, te gebruiken als hanger en als speld. Mooi bewerkte omranding.4x3 cm.
Barok akoyakweekparel collier L.41 cm., met sluiting GG 585/000, parels ca.7 mm.
Oud zakhorlogehouder van brons, begin 20e eeuw Art Deco en een met zilver bewerkt zakhorloge (balans zit soms vast).
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, snek, ankergang.
Diverse granaatsieraden,w.o. oorstekers,oorhangers en een broche
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900, sleutelopwinding, cilindergang.