Antiek 3-delig Engels servies 1098gr in Queen-Anne stijl van zilverfabriek Walker & Hall. Puntgaaf. ca 18cm hoog.
Zilveren jardiniere Hollands 833/00 op 4 kogelvoetjes. 21,5x14,5cm. 220gr.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
2 Zilveren strooiers man/vrouw 835/000, mooie gave tafelset, H:9cm. 168gr.
8 Zilveren couverts 835/000, Hollands antiek, ca. 1888, 1035 gr.
Mooie zware zilveren briefopener 925/000, zeer mooi gegraveerd en het handvat eindigt in een kop van een papegaai, 211gr. 28.5 x 5cm.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje 835/000, makerskeur is niet goed leesbaar, H:3,3cm. 20gr.
Franse zilveren mosterdpot staand op 4 gebogen pootjes 835/000, met mooie afbeeldingen van engelen, 10.5x8.5x6.5 cm.
Mooi antiek zilveren mosterdpothoudertje met leuke afbeeldingen van een moeder met spelende kinderen. Met blauwe glazen binnenbak, H 10x6.5x4.5 cm. Cond.: G
Antiek Hollandse zilveren natfruitschep 45gr, mooi gegraveerd en uitgezaagd. ca16x7cm
Antiek zilveren beker met prachtige bewerkte voet, 835/000, 19e eeuws, 177gr. ø8 x 16cm.
Antiek Hollands zilveren pillendoosje 30gr, sluit perfect, ca 5.2cmø
Zilveren pepermuntdoosje, Hollands 833/000 ca. 1859, 5x5cm. 26gr.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje 27gr. ca 6x5.5x2.2cm
Mooi bewerkte zilveren wijnfleshouder 925/000 rustend op 3 gebogen leeuwenpootjes met glazen blauw binnenbakje, ø12.5, H 4.5 cm.
Mooi bewerkte zilveren wijnflesonderzetter op 4 gebogen leeuwenpootjes 925/000, met blauw glazen binnenbak. ø12.5, H 4.5 cm.
2 Grote Hollandse zilveren fazanten 835/000, ca. 1984 puntgaaf, voor de echte verzamelaar, 81 gr. 15x7cm.
12 Vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Antiek kristallen kaasstolp Hollands met grote zilveren dop. Onder- schaal met randschade.
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 56gr.
Zilveren zoutbakje en lepeltje 800/000 met blauwglazen bakje. 52gr.
Zilveren visschep ajour gezaagd met bloemdecor mooi gegraveerd 30,5x4,5cm. 143gr.
Antiek Engels zilveren zoutbakje 50gr Birmingham anno1898 met origineel blauw binnenbakje. ca 6hx10x5cm
Zilveren visitekaartendoosje 925/000, mooie moderne strakke doos. 9,5x6cm.
Zilveren mosterdpothoudertje, mooi strak model rustend op 4 bolpootjes 835/000, glazen binnenkant ontbreekt.
12 Persoons verzilverd bestek; 12 Messen (21,5cm), 12 vorken (20cm.), 12 lepels (20cm), 12 dessertlepeltjes (13cm), opscheplepel (25,5cm), vleesvork (25,5cm) en soeplepel (31cm). Cond.: R
ZIlveren kaarsenkandelaar met parelrand, Hollands gekeurd met opschrift 2 April 1943, 116gr.
Zilveren mosterdpothoudertje 124gr. Engels 1918, 8hx8,8x6cm.
Antiek Engels zilveren suikerstrooibusje20gr. ca 8.5x4øcm
6-Delig visbestek, couvertsheften zijn 800/000. Fraai gedecoreerd met Jugendstil motief, 20cm. Cond.: G
4-Delig verzilverde toiletset 50-er jaren gemerkt GERO, mooi gedecoreerd met bloemen, haarborstel (22x7,5cm), kledingborstel (18x5cm), kam (19cm.), Cond.: G
Erg mooi Engels zilveren zoutbakje rustend op 4 gebogen pootjes 835/000
Divers Engels antiek zilver 835/000, 1x zilveren handvat, 1x zilveren borstel, 1x zilveren bovenkant van een borstel.
Verzilverde tuitkan met parelrand afgewerkt, 15x12cm.
Zilveren asbak met opengewerkte rand 800/000, 20e eeuws, ø7cm. 23gr.
7 Delen verzilverd kreeftbestek van Gero zilver met suikertang en roomschep. Cond.: G