Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Collier +bol GG 214
Collier +bol GG

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Meissen beeldje, vrouw 6015
Meissen beeldje, vrouw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tondeldoos, geweer 2013
Tondeldoos, geweer

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
2 Tinnen vazen 2012
2 Tinnen vazen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Landkaart, Amazone 1475
Landkaart, Amazone

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gourmetcollier GG 675
Gourmetcollier GG

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Broche GG, bladmodel 673
Broche GG, bladmodel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
15 Zilveren lepeltjes 598
15 Zilveren lepeltjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Set zilver 12x 396
Set zilver 12x

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren suikerpot 215
Zilveren suikerpot

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren koektrommel, rond 21
Zilveren koektrommel, rond

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier 12
Bloedkoraal collier

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6271
Wedgwood servies

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Bustes 5838
2 Bustes

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Art Deco eland 5029
Art Deco eland

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Werkbank 4194
Werkbank

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lamp 2340
Lamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Opgezette reekop 2091
Opgezette reekop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Landkaart Peru 1476
Landkaart Peru

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderij,  J.J. v.d. Stap 1200
Schilderij, J.J. v.d. Stap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Aquarel, botters op strand 1180
Aquarel, botters op strand

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ring GG, granaat 686
Ring GG, granaat

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hanger GG (boekslot) 677
Hanger GG (boekslot)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Filligrain broche 676
Filligrain broche

Resultaat:

45 EUR