Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Rolex Oyster 101
Rolex Oyster
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Collier met camee 694
Collier met camee

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken kastje 4126
Eiken kastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot double 658
Lot double

Resultaat:

15 EUR

Siervaas, gesigneerd 6268
Siervaas, gesigneerd
Startprijs 60 EUR
Majolica paard 6261
Majolica paard
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Diverse religieuze hangers 651
Diverse religieuze hangers

Resultaat:

25 EUR

Ring GG parel zirkonia 644
Ring GG parel zirkonia
Startprijs 70 EUR
Kristallen koekschaal 65
Kristallen koekschaal
Startprijs 60 EUR
Ring GG onyx briljant 58
Ring GG onyx briljant
Startprijs 100 EUR
4x Kop & Schotel 6254
4x Kop & Schotel
Startprijs 50 EUR
Oosters geweer 2076
Oosters geweer
Startprijs 100 EUR
Russisch lakdoosje 2069
Russisch lakdoosje
Startprijs 30 EUR
Schaaltje, eend 2062
Schaaltje, eend
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee jade armbanden 51
Twee jade armbanden

Resultaat:

41 EUR

Verkocht
Omega horloge 608
Omega horloge

Resultaat:

120 EUR

Commode 4090
Commode
Startprijs 300 EUR
Engels wortelnoten bureau 4083
Engels wortelnoten bureau
Startprijs 380 EUR
Ring GG briljant 601
Ring GG briljant
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Zilveren vleesvorken 594
2 Zilveren vleesvorken

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Barok stoelen 4076
2 Barok stoelen

Resultaat:

275 EUR

Zilveren dekselschaal 15
Zilveren dekselschaal
Startprijs 650 EUR
Strikbroche, 16 brilj. 8
Strikbroche, 16 brilj.
Startprijs 900 EUR
Bronzen hanglamp 2026
Bronzen hanglamp
Startprijs 75 EUR