Zilveren botermes, Hollands glad, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, JL: B 1961, 15cm. en 1x vleesvork, Hollands glad, MT: Gerritsen en van Kempen, JL: X 1957, samen ca. 60gr. Cond.: U
Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...
Collier van tijgeroogkralen. Collier met ronde tijgeroogkralen, ø 6-16 mm om en om met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 52 cm ca 145 gr
Collier van labradoriet. Collier van cylindervormig gefacetteerde labradoriet, ø 6-8 mm verlopend, met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 45 cm ca 38 gr
Kristallen lepelvaasje (7,5xø6,8cm.) met zilveren (835/000) rand en geslepen voet. Vaasje is gevuld met 12 lepeltjes (9cm.) met bloembewerking, MT: Hooijkaas Schoonhoven zilverfabriek, 835/000 Cond.: ...
Lot diverse sieraden, bestaande uit een collier van tijgeroogkralen, double collier en een double horlogeketting.
Set van 2 paar zoetwater oorstekers, zilver 925/000, groenig ø 10.5 mm, en creme kleurig 9 mm, totaal ca 5.2 gr
Hanger zilver 925/000. Strak model 2 ronde schijven van elkaar afstaand met in het midden een bal 3,5 x5 cm ca 17.7 gr
Collier met hanger zilver 835/000 met amethist. Fijn zilveren venetiaans collier met in het midden een ovale amethist in gladomzetting, ø 8x10mm. Onderaan de amethist zit een ovale hanger met markesie...
Art Deco plated parfumflesje met floraal decor en emaille inleg. 6cm. Cond.: G
Lot double met o.a. een brede pennenarmband, fijne cobraketting en armband, oorhangers met zirconia, een fijne pennenarmband, 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit grove s...
Collier van jadekralen. Verlopend collier van gefacetteerde lichte jadekralen, ø 7.5-10 mm, bevestigd aan een zilveren karabijnsluiting. Lengte 45 cm
Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M
Kavel van 5 delen oud Duits Meissen porselein 18e-19e-20e eeuw: 1x kopje, gemerkt met zwaarden en letter R, waarschijnlijk 2e helft 18e eeuw (haarlijn en minimale chip), 1x met druivenrankdecor 2e hel...
Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met decor van flora, peterselie en gelukssymbool (1 chip) 5x8,5cm. Cond.: R-G
Drie delen Duits zilverporselein ca. 1980: 2x kandelaar 12xø10cm. en 1x vaasje 11xø6cm. Porselein met zilver overlay.
Drie-delig Zenith porseleinen kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor 23-33cm. Cond.: G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Twee delen ontwerp Versace ca. 1980: 1x lepel Rosenthal floraal decor ca. 1980 en 1x kristallen geslepen schaal Rosenthal met floraal decor 11-21cm. Cond.: G
Klein antiek Perzisch kleed (rand iets rafelig) 90x54cm. Cond.: R-G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamentuur 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x23x15cm.