Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Staande klok
Startprijs 2.900 EUR

Zeldzame 18e eeuwse staande klok gemaakt door Dijkstra Sneek met centrale secondenwijzer, datum, dagaanduiding, maanstand, wekker en kwartierslag op dubbele bel. Mahoniehouten kast met intarsia en geg...

Pendule
Startprijs 2.000 EUR

Monumentale 18e eeuwse Franse Louis Seize pendule met origineel uurwerk, 1e vergulding brons met grote figuren 18,5 cm (haarlijn in rechter zuil) groot achtdaags uurwerk met touwtjesslinger (onder afg...

Staande barok klok
Startprijs 2.000 EUR

Zeldzame Duitse eikenhouten staande klok ca. 1880, uurwerk gemerkt M.T. Schutzmarke. Bevat barometer en beelden in de stijlen. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 242cm.

Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR

Eikenhouten staande klok met poppen in de stijlen ca. 1900 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 226cm.

Pendule met 3 putti's
Startprijs 850 EUR

Grote vergulde Franse bronzen pendule omstreeks 1850 met 3 putti s en vogelnest, in Rococco stijl met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag met emaille cartouches. 47x33x17 Cond:G

Jugendstil staande klok
Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke notenhouten Jugendstil klok, Duitsland omstreeks 1900 met floraal snijwerk, recentelijk proffessioneel gerestaureerd , met messing en origineel uurwerk. 213cm Cond:ZG

Pors. pendulestel
Resultaat: 2.000 EUR

Weens porseleinen 19e eeuws 4-delig klokkenstel met diverse figuren en florale decors, origineel uurwerk. Klok en console hebben beschadigingen aan de bloemen. Beschadiging aan kandelaren: 1x stam geb...

Olifantenpendule
Startprijs 800 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met man op Indische olifant en tijger. Gemaakt van brons gepatineerd samac met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele ...

Engelse staande klok
Startprijs 750 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met bandintarsia, gesigneerd uurwerk: Rob Ganley Chester. 8-daags uurwerk met maanstand, seconden en dagaanduiding, gegraveerder verzilverde w...

Stoelklok
Startprijs 700 EUR

Oude Hollandse stoelklok 20e eeuw met getorst bronzen uurwerk naar 18e eeuwse voorbeeld, gemaakt door Chris van der Klaauw. Bevat wekkerfunctie. Mogelijk beschilderd door Jac Willemsen, vervaardigd ca...

Amsterdams uurwerk
Resultaat: 650 EUR

Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G

Lyra pendule, ingelegd
Resultaat: 600 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse Lyra pendule omstreeks 1840 met koper inleg en beeninleg.emaille wijzerplaat (chip, en minimale restauratie aan koperinleg noodzakelijk) origineel 8 daags uurwerk met halfuu...

Friese stoelklok
Startprijs 450 EUR

Grote 19e eeuwse Friese stoelklok met wekker in goede originele staat (1 stukje verf van de wijzerplaat af) 73x33x27cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR

antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.

Staande klok
Resultaat: 650 EUR

Buitengewoon grote antieke Duitse eikenhouten Art Deco staande klok met metaal bewerkte banden en geslepen glas. Bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Zijkanten met glas en afneembaar dak. Ongem...

Schwarzwalder klok
Startprijs 350 EUR

Originele Black Forest tafelklok omstreeks 1870 met eikenbladdecor, bokje en roofvogel, in zeer goede originele staat met origineel Frans uurwerk St Marti (wijzers mogelijk niet origineel) stil uurwer...

3-Delig pendulestel
Resultaat: 325 EUR

Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...

Engelse staande klok
Startprijs 280 EUR

Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G

Tafelklok
Startprijs 275 EUR

Zeldzame messing tafelklok (bureauklok), ongemerkt met voorstelling van een aap die een man scheert. Functies niet getest 19x18x18cm. Cond.: G

Tafelklok, kalender
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G

Tafelklok
Resultaat: 250 EUR

Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.

Friese staartklok
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans 19e eeuw. In goede staat met wekkerfunctie en eikenhouten kast 143x36x23cm.

Boulle console
Resultaat: 250 EUR

Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G

Franse pendule
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren pendulestel (4 armige kaarskandelaren) met Jeanne D'Arc ca. 1870. bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag. Twee armen zijn afgebroken maar wel aanwezig en bij Jeanne D'A...